Делавер 4 ml - купити оптом
Мінімальне замовлення - 2500 грн
Всі товари категорії
доставка і оплата
доставка за послуги доставки сплачує покупець
  • На склад Нової Пошти
  • Адресна доставка
оплата
  • На розрахунковий рахунок
ОПИС
ОПИС Флакон "Делавер" об'ємом 4 мл має правильну геометричну форму прямокутного паралелепіпеда. Пропорції діаметру і висоти паралелепипеду - 1:2. Завдяки такому співвідношенню "Делавер" виглядає гармонійно - не занадто довгий і не низький. Внутрішні краї флакону більше закруглені, в порівнянні із зовнішніми.     Матеріал флакону - безбарвне скло. Діаметр шийки - 13/415 мм. До такої шийки підходять кришки з пластику або розпилювачі. Останні герметично закриваються ковпачками.
Ми створюємо парфуми, натхненні вашими улюбленими запахами. Наші парфуми схожі зі згаданими ароматами. Це означає, що ми не продаємо парфуми відомих брендів, а створюємо парфуми власного виробництва, під власними торговими марками, дотримуючись при цьому таких же високих стандартів якості, що і бренди високого класу.
Ми ніяким чином не повʼязані зі згаданими брендами, а посилання на торговельні марки виробників зроблено виключно в інформаційних та довідникових цілях. Композиція та гра нот парфумерних олій лише схожі з популярними ароматами і не є їхньою копією (або підробкою). Нас надихають інші аромати, проте, всі аромати які ми створюємо, завжди мають власну родзинку (індивідуальність, аромат, стиль)
як зробити замовлення?
як зробити замовлення? Докладніше

Делавер 4 ml

В наявності
Змінити товар
Дізнавайтесь першими про новинки та розпродажі

Флаконна магія літа до -40%