Про компанію оптового продажу флаконів і парфумерії Perfumer.ua
Мінімальне замовлення - 2500 грн

Про компанію

  • О нас
  • Історія
Алексей Ильин Я, Олексій Ільїн, засновник і керівник компанії PERFUMER - лідера на українському ринку наливної парфумерії, а також найбільшого постачальника флаконів і тари.

Вітаю Вас, шановні клієнти, партнери і колеги!

Протягом 15 років мій бізнес активно розвивався, пройшовши шлях від роздрібної точки з продажу наливної парфумерії до створення найбільшої оптової компанії з продажу наливної парфумерії і всіляких флаконів. За цей час нашими клієнтами стали оптові дилери, магазини роздрібної торгівлі, салони краси і виробники парфумерії.

Reni
PERFUMER

Сьогодні компанія PERFUMER - офіційний дилер парфумерної продукції ТМ "Reni" і найбільший постачальник флаконів в Україні. Ми працюємо безпосередньо з виробниками флаконів і комплектуючих в Китаї, завдяки цьому пропонуємо клієнтам і партнерам кращий асортимент флаконів, широку кольорову гаму, унікальні на українському ринку товарні позиції, а також приймаємо індивідуальні замовлення на флакони від клієнтів.

Наявність товарних запасів на власних складах компанії PERFUMER гарантує виконання замовлень в найкоротший термін і в будь-якому обсязі. Налагоджена система логістики - від самовивозу замовлень з офісу до доставки транспортними службами - запорука швидкої та якісної доставки.

У 2015 році ми почали продаж франшизи торгових точок з продажу наливної парфумерії PERFUMER. До неї ми надаємо повний пакет документів, а також консультаційну та персональну підтримку менеджера на всіх етапах: від вибору місця для відкриття торгової точки до підбору асортименту і розробки акцій.

Я гарантую Вам високу якість нашої продукції, обслуговування на рівні світових стандартів, персональну підтримку менеджера. Буду радий бачити Вас серед наших постійних покупців!

PERFUMER
перша роздрібна точка з продажу наливної парфумерії
2000 — 2008 У 2000 році Олексій Ільїн відкрив першу роздрібну точку з продажу наливної парфумерії. Через 3 роки, в 2003, кількість роздрібних точок зросла до п'яти. У 2004 співвласником роздрібної мережі став Максим Калиниченко. А в 2006 році почалася співпраця з виробником французького бренду Reni. В 2008 компанія робить ребрендинг. Реєструється товарний знак «Парфумер» і компанія змінює назву.
2011 — 2015 У 2011 компанія розділяється на двох самостійних гравців ринку. Олексій Ільїн - компанія «Парфумер», та Максим Калиниченко - компанія «Reni Parfum». У 2013 році здійснюється перша самостійна поставка флаконів з Китаю. А в 2014 створюється оновлена більш якісна і продуктивна роздрібна мережа. Відкриття напрямку з продажу франшизи роздрібних точок мережі «Парфумер».
Парфюмер
2016 — 2019 В 2019 компанія робить ребрендинг PERFUMER З 2016 відкриті напрямки поставок флаконів і тари для виробників парфумерної та косметичної промисловості, яке відокремилося в дочірню компанію Milliform milliform.ua. У 2017 році почався випуск в продаж двох власних колекцій наливної парфумерії «Goccia» і «ESSE». А в 2018 була виведена на ринок власна торгова марка упакованої парфумерії та аксесуарів ESSE з окремим сайтом esse.ua і партнерськими точками продажу по всій Україні.
ESSE
Дізнавайтесь першими про новинки та розпродажі

Флаконна магія літа до -40%