Безкоштовна доставка замовлень від 2000 грн Детальніше
Зворотній зв'язок
Мінімальне замовлення - 1000 грн
Фільтр Відсортувати за:
100 мл Циліндр мірний | Інтернет-магазин Perfumer.ua
25 мл Циліндр мірний | Інтернет-магазин Perfumer.ua
50 мл Циліндр мірний | Інтернет-магазин Perfumer.ua
акція Амфора "Luminarc" (500 ml) | Інтернет-магазин Perfumer.ua
Амфора "Luminarc" (500 ml) 356.20 грн 274.27 грн
акція Амфора "Парфумер" | Інтернет-магазин Perfumer.ua
Амфора "Парфумер" Кольори в асортименті від 82.20 грн41.10 грн
акція Амфора 108 | Інтернет-магазин Perfumer.ua
Амфора 108 102.75 грн 41.10 грн
акція Амфора 109 | Інтернет-магазин Perfumer.ua
Амфора 109 102.75 грн 41.10 грн
Блоттер "ESSE" | Інтернет-магазин Perfumer.ua
Блоттер "ESSE" 10.96 грн
Блоттер PERFUMER | Інтернет-магазин Perfumer.ua
Дозатор "ESSE" | Інтернет-магазин Perfumer.ua
Дозатор "ESSE" Кольори в асортименті 0.27 грн
Дозатор "Reni Selective" | Інтернет-магазин Perfumer.ua
Дозатор "Reni" | Інтернет-магазин Perfumer.ua
Дозатор "Reni" 27.40 грн
Книжка блотерна "ESSE" | Інтернет-магазин Perfumer.ua
Книжка блоттерна "Reni" | Інтернет-магазин Perfumer.ua
Торгове обладнання для парфумерії: вимоги
Основні вимоги до обладнання – функціональність, ергономічність і надійність. З позицій маркетингу, його завдання – привертати та утримувати увагу. Обладнання для наливної парфумерії – не виняток. Важливо, щоб воно задовольняло естетичний смак, перегукувалося за дизайном і стилістикою з категорією товару; відповідало асортименту кількістю елементів і структурою; було зручним для продавця і покупців.

Залежно від того, відкривається новий магазин або в рамках існуючого розширюється парфумерний відділ, роздрібний продавець купує торгівельне обладнання для парфумерії. Максимум – це прилавки, стелажі, стійки, «гірки» та ін. Як мінімум – вітрина і прилавок.

Крім меблів, для відділу або магазину розливної парфумерії потрібно мати обладнання для розливу, супутні аксесуари, рекламну продукцію та подарункові упаковки. Оскільки продаж парфумерії перед святами зростає у кілька разів, запасіться достатньою кількістю подарункових упаковок.

Обладнання для наливної парфумерії Reni включає:

блоттерні книжки для тестування ароматів;
дозатори;
мірні циліндри;
амфори;
піпетки для парфумерних масел;
штативи для циліндрів і пробників;
ємності для кавових зерен.
Вартість доступна: блоттерна книжка 13,3х5 см коштує 0,35 $, комплект піпеток – 0,65$. Скляний мірний циліндр на 25 мл можна придбати за ціною 1,35 $, на 50 мл – 1,65 $. В Україні можлива купівля від однієї одиниці. Але оскільки це товари, призначені для бізнесу, їх рідко купують в одиничному екземплярі. Для відкриття магазину наливної парфумерії вигідніше купувати стартові набори в межах 300-800 $.

Продавці торгового обладнання для магазинів парфумерії
Низький поріг входу на ринок для роздрібних точок розливної парфумерії (12-18 тис. грн.) зумовлює високий попит на оптові партії наливних духів. В умовах економічної кризи цей показник демонструє тенденцію до зростання. Багато хто відмовляється від брендової елітної косметики та парфумерії, віддаючи перевагу доступним за ціною аналогам.

Компанія «Парфумер» на ринку розливної парфумерії з 2004 року. Асортимент включає такі товарні групи:

Розливні парфуми та парфумерні масла «Reni».
Флакони для парфумерії.
Подарункові упаковки.
Торговельне обладнання:
Блоттери для духів – лакмусові смужки, зібрані у вигляді книжки. Аромат на них тримається більше 60 годин. Використовуються як тестер або для проведення промоакцій.
Штативи для мірних циліндрів на 50 і 60 комірок і для пробників на 80 комірок.
Скляні ємності з кришкою для зерен кави об'ємом 280 мл.
Обладнання для розливу:
Дозатор для духів – спрей, який накручують на пляшку; зручний, коли необхідно відміряти невеликий обсяг – кілька мл.
Піпетка для дозування парфумерного масла. Обсяг виміряних цією ємністю крапель постійний, тому дозування точні. Комплектується пластиковим флаконом, завдяки якому масло не проливається і не змішується з іншими ароматами.
Амфора для духів об'ємом 260 мл із корковою пробкою. Виконана у вигляді краплі. Матеріал для виробництва – прозоре скло. Має зручну вигнуту ручку. Обсяг – 260 мл. Комплектується блакитною або рожевою стрічкою на горло для ідентифікації жіночої або чоловічої парфумерії. Покупець може обрати з двох моделей амфор.
Для швидкості і точності розливу купуйте скляний мірний циліндр. Він представлений у трьох варіантах: 25, 50 і 100 мл. Ціна поділки – 1 мл. Для стійкості комплектується пластиковою підставкою.
Ознайомтеся детально з кожною із товарних позицій у відповідних розділах нашого сайту parfumer.ua. Відгуки клієнтів та рекомендації професійної команди менеджерів допоможуть визначитися з вибором.

Ми надаємо сертифікати якості на весь товарний ряд, документальне оформлення угоди і знижки залежно від обсягу замовлення. Співпраця з компанією «Парфумер» передбачає можливість безкоштовної рекламної продукції і доставки по Україні. Замовляйте товар за телефоном або через корзину інтернет-магазину.
Дізнавайтесь першими про новинки та розпродажі