Делавер 15 ml - купити оптом
Мінімальне замовлення - 2500 грн
Всі товари категорії
доставка і оплата
доставка за послуги доставки сплачує покупець
  • На склад Нової Пошти
  • Адресна доставка
оплата
  • На розрахунковий рахунок
ОПИС
ОПИС Флакон "Делавер" виготовлений з прозорого безбарвного скла. Об'єм - 15 мл. Діаметр горловини 13/415 мм. До нього підходять кришки двох видів ("Сфера" і "Роза"), пластиковий і металевий спреї з ковпачком. Кольорова гама металевих розпилювачів складається з 10 відтінків, пластикових - з 5.    Флакон "Делавер" має форму прямокутного паралелепіпеду з квадратним дном і високими прямокутними гранями. Потовщене дно і плавне зменшення товщини стінок до верху флакону створюють ефект плавності ліній, надають вишуканості. Тонкий перешийок між флаконом і шийкою роблять кришку немов літаючої в повітрі.
Ми створюємо парфуми, натхненні вашими улюбленими запахами. Наші парфуми схожі зі згаданими ароматами. Це означає, що ми не продаємо парфуми відомих брендів, а створюємо парфуми власного виробництва, під власними торговими марками, дотримуючись при цьому таких же високих стандартів якості, що і бренди високого класу.
Ми ніяким чином не повʼязані зі згаданими брендами, а посилання на торговельні марки виробників зроблено виключно в інформаційних та довідникових цілях. Композиція та гра нот парфумерних олій лише схожі з популярними ароматами і не є їхньою копією (або підробкою). Нас надихають інші аромати, проте, всі аромати які ми створюємо, завжди мають власну родзинку (індивідуальність, аромат, стиль)
як зробити замовлення?
як зробити замовлення? Докладніше

Делавер 15 ml

В наявності
Змінити товар
Дізнавайтесь першими про новинки та розпродажі

Флаконна магія літа до -40%