Безкоштовна доставка замовлень від 2000 грн Детальніше
Зворотній зв'язок
Мінімальне замовлення - 1000 грн

Огляд новинок в колекції ESSE

15 марта 2019
Огляд новинок в колекції ESSE
#Обзори

Огляд новинок в колекції ESSE

У парфумерный лінійці Dolce марки Docle & Gabbana з'явився новий весняний жіночий аромат Docle Garden, натхненний квітучими сіцілійськими садами. Новинка Dolce Garden також має квітковий характер, побудований навколо білих квітів з додаванням гурманських акцентів.
"Dolce Garden укладає в собі благородство душі, радість спільного життя і творчості з покоління в покоління, а також очевидну досконалість простої білої квітки. Такий образ Сицилії, який я несу в своєму серці, він втілений в цей тонкий аромат. Docle Garden - це вишукана квіткова композиція, сяюча і радісна, - розповідає Доменіко Дольче.

 Верхні ноти: Мандарин, Магнолія, Неролі
Ноти серця: іланг-іланг, Кокос, Франжіпані
Базові ноти: Абсолют ванілі, Мигдальне молоко

Жіночий парфум Nomade від Chloe презентовано у 2018 році. Цей аромат покликаний стати новою епохою в розвитку Модного Дому, і з'явився спеціально разом з першою колекцією одягу під керівництвом Наталі Рамсей-Леві - нещодавно призначеного креативного директора марки. Духи з'явилися, як закріплення, фінальний штрих, який символізує настання нової ери. Композиція покликана стати флагманською в цілій колекції нової парфумерії.
Представляючи парфуми, в компанії порівнюють його з іншим відомим ароматом, який так і називається Chloe edp (2008 рік). Якщо він був присвячений чистоті і натуральності, то героїня Номад - це смілива авантюристка, яка шукає нових відчуттів і вільно розвиває свій кругозір. «Навіть якщо це не завжди вписується в прийняті правила», - заявляють засновники бренда.
Флакон виконаний в стилі знаменитої сумочки від Хлої - модель Drew. Обличчям кампанії стала Аріана Лабед - актриса франко-грецького походження.

 Верхні ноти:: Слива Мірабель, Берегомет, Лимон
Ноти серця: Біла фрезія, Персик, Жасмин
Базові ноти: Дубовий мох, Деревне бурштин, Пачули

Аромат Sorbetto Rosso закрутить голову подібно курортній роман. Він пробудить у жінці дух невимушеності і спраги подорожей по незвіданим землям. Це літо подарує їй багато нових можливостей. Аромат Sorbetto Rosso - це втілення непідробного задоволення і радості. Його композиція відрізняє яскраво виражена середня нота. Серце аромату складається з освіжаючих нот кавуна - невід'ємний атрибут літа. Свіжий, що бадьорить фруктовий аромат посилюється нотами мандарина, а його солодкий ласий відтінок підкреслюють ноти груші, червоного яблука і праліне.
Аромат переносить юну любительку пригод на літній курорт її мрії, викликаючи ніжні і щасливі спогади.

 Базові ноти: Груша, Калон
Ноти серця: Кавун, Водні ноти, Полуниця
Базові ноти: Праліне, Амбра

Випущений в 2018 році Magnolia Sensuel від марки Bvlgari, класифікується як жіночий аромат і належить сімейству квіткові. Його автором є парфумер Жак Кавалье-Белльтрюд. Magnolia Sensuel входить в колекцію Splendida. Композиція Bvlgari Splendida Magnolia Sensuel є втіленням чуттєвості і спокуси.
Він огортає ніжністю, м'якістю і жіночністю. Парфумерна композиція Bvlgari Splendida Magnolia Sensuel - це цитрусовий акорд і чуттєва магнолія.

 Верхні ноти: Танжерин, Апельсиновий колір
Ноти серця: Магнолія, Жасмин
Базові ноти: Мускус, Ваніль, Пачули

Iнші публікації

Ароматні новини літо 2021
07.07.2021 Ароматні новини літо 2021 Французький парфюмерно-косметичний бренд Lancôme представив фланкер Idôle - Idôle Aura. Бренд ...
Огляд нового сайту компанії PERFUMER
01.07.2021 Огляд нового сайту компанії PERFUMER Ми підготували відео-огляд про нові можливості нашого ...
Кращі весняні аромати
28.04.2021 Кращі весняні аромати Жіночний Аромат ESSE 48 версія Chance eau Vive Chanel. Квітковий збудливий аромат, пронизаний ...