Безкоштовна доставка замовлень від 2000 грн Детальніше
Зворотній зв'язок
Мінімальне замовлення - 1000 грн

Колекція жіночих ароматів Reni

06 января 2016
Колекція жіночих ароматів Reni
#Обзори

Колекція жіночих ароматів Reni

Вибір парфумерії це завжди дуже делікатне заняття. Перед тим як остаточно визначитися з парфумом багато жінок дегустують не один десяток ароматів і тільки потім з повною впевненістю можуть придбати «той самий». Іноді трапляється так, що асортимент, представлений в тому чи іншому магазині, не дозволяє заглибитися в пошук, оскільки є не надто насиченим. З наливною парфумерією Reni ця проблема ніколи не встане перед вами, адже в її асортименті представлені сотні аналогів світових виробників як жіночої, так і чоловічої парфумерії. Сьогодні ми поділимося з вами складом жіночої колекції ароматів Reni.

Компанія «Парфумер» спільно з брендом «Renі» пропонує своїм клієнтам величезний вибір наливної парфумерії жіночих ароматів. У його рядах ви можете знайти більш 200 ароматів які полюбилися жінкам всього світу. Вони поєднують у собі всі ваші улюблені парфумерні ноти і композиції. У жіночу колекцію «Renі» увійшли парфуми 6ти груп ароматів: східні, зелені, квіткові, цитрусові, фужерні і шипрові.

Найбільше розмаїття парфумів представлено в Квітковій групі ароматів. У її складі більше 100 чудових запахів. Квіткові завжди користуються найбільшою популярністю серед жінок і компанія «Парфумер» за допомогою наливної парфумерії «Renі», розуміючи це, дає дамам можливість широкого вибору.

Зелені аромати - основний підтип групи Квіткових. Нехай вони і представлені в невеликій кількості, але в теж час містять в собі всі необхідні акорди зеленої трави і зелені цитрусові ноти, щоб зробити правильний вибір.

Ще одній надзвичайно прекрасній групі ароматів - Східним належить близько 30 ароматів колекції. Ці аромати наповнені екзотичним духом Сходу і несуть в собі якусь таємницю характерну кожній жінці. З ароматом цієї групи його власниця завжди будете загадкою для чоловіків.

Шипрова група представлена ​​5 свіжими ароматами. Традиційно у складі цієї групи перебувають чоловічі аромати, але «Renі» створили кілька ароматів і для жінок, адже існують прихильниці сухих, холодних ароматів характерних для чоловічих парфумів.

Ще одна група ароматів, для якої характерні чоловічі парфуми - Фужерні. Цю групу обирають жінки, яким подобаються аромати бергамоту, моху і герані. Завдяки цим компонентам аромат має пряний трав'янй запах.

І, нарешті, Цитрусова група ароматів. Такі аромати підходять жінкам люблячим яскраво виражені нотки цитрусових, що наділяє їх свіжістю і легкістю.

У жіночій колекції «Renі» представлені найпопулярніші альтернативи світових парфумерних брендів. Завдяки її якості стійкість аромату зовсім небагато поступається оригіналу, але при цьому ціна - набагато менше, а асортимент дозволяє підібрати аромат, який найкраще підкреслить ваш настрій, характер або майбутню подію.

Iнші публікації

Ароматні новини літо 2021
07.07.2021 Ароматні новини літо 2021 Французький парфюмерно-косметичний бренд Lancôme представив фланкер Idôle - Idôle Aura. Бренд ...
Огляд нового сайту компанії PERFUMER
01.07.2021 Огляд нового сайту компанії PERFUMER Ми підготували відео-огляд про нові можливості нашого ...
Кращі весняні аромати
28.04.2021 Кращі весняні аромати Жіночний Аромат ESSE 48 версія Chance eau Vive Chanel. Квітковий збудливий аромат, пронизаний ...