Безкоштовна доставка замовлень від 2000 грн Детальніше
Зворотній зв'язок
Мінімальне замовлення - 1000 грн

Колекція чоловічих ароматів Reni

15 февраля 2016
Колекція чоловічих ароматів Reni
#Обзори

Колекція чоловічих ароматів Reni

Чоловіча колекція ароматів Reni, що представлена в інтернет-магазині parfumer.ua, різноманітна і виразна. Серед її ароматів можна знайти справжні чоловічі групи - деревні і фужерні, неповторні східні аромати, а також свіжі і грайливі - цитрусові і зелені групи.

Найбільшу групу представляють Деревні аромати. Вона налічує понад 25 прекрасних ароматів. Деревні знайшли своїх шанувальників серед амбітних юнаків-максималістів і статних чоловіків старшого покоління. Найчастіше аромати даної групи використовують як денні.

Фужерну групу у чоловічій колекції Reni представляють близько 15 ароматів. Кожен з цих ароматів гарний по-своєму і зачаровує з перших секунд зустрічі з ним. Аромати цієї групи розраховані для чоловіків, які відчувають себе вічно молодими і енергійними незалежно від віку. Фужерні намагаються використовувати в денний час і для теплих сезонів.

Східна група ароматів представлена в 10 ароматах колекції. Ці парфуми загадкові і незрозумілі з перших нот, але незабаром вони відкривають своєму власникові всю красу східних прянощів. Східна група створена для чоловіків серйозних, здатних переживати глибокі і сильні емоції.

Найяскравіша група - Цитрусові - представлена в 6 ароматах. Вони свіжі і грайливі, вражаючі і різкі. Цитрусові асоціюються з доглянутими спортивними чоловіками, в той же час чарівними, романтичними і впевненими в собі. Найчастіше вони використовуються для літнього і раннього весняного сезонів.

Зелена група ароматів сама нечисленна і складається всього з 2 ароматів. Вони нагадують освіжаючий вітер, що супроводжує романтиків і шукачів пригод.
Чоловіча колекція представлена в parfumer.ua дозволить будь-якому хлопцю і чоловікові підібрати свій аромат, який підкреслить всі його найкращі якості.

Iнші публікації

Ароматні новини літо 2021
07.07.2021 Ароматні новини літо 2021 Французький парфюмерно-косметичний бренд Lancôme представив фланкер Idôle - Idôle Aura. Бренд ...
Огляд нового сайту компанії PERFUMER
01.07.2021 Огляд нового сайту компанії PERFUMER Ми підготували відео-огляд про нові можливості нашого ...
Кращі весняні аромати
28.04.2021 Кращі весняні аромати Жіночний Аромат ESSE 48 версія Chance eau Vive Chanel. Квітковий збудливий аромат, пронизаний ...