Дозатор Reni - купити оптом
Мінімальне замовлення - 2500 грн
Всі товари категорії
доставка і оплата
доставка за послуги доставки сплачує покупець
  • На склад Нової Пошти
  • Адресна доставка
оплата
  • На розрахунковий рахунок
ОПИС
ОПИС Дозатор «Рені» - пристрій для розливу парфумерної продукції з заводських пляшок в мірні циліндри, пробники, фіолкі і т.п. Діаметр і різьблення розрахована на пляшку парфумерії «Reni», завдяки чому дозатор легко накручується на горлечко, замінюючи кришку. Матеріал - пластик. Діаметр трубки дозатора і конструкція дозволяють застосовувати його для розливу парфумів і парфумерних олій.

При натисканні на помпу з носика виливається невелика порція. Тонкий носик дозволяє наливати парфуми в наймініатюрніші флакончики. У точці продажу наливної парфумерії дозатори потрібні в кількості не меншій, ніж налічується видів олій і духів.
Ми створюємо парфуми, натхненні вашими улюбленими запахами. Наші парфуми схожі зі згаданими ароматами. Це означає, що ми не продаємо парфуми відомих брендів, а створюємо парфуми власного виробництва, під власними торговими марками, дотримуючись при цьому таких же високих стандартів якості, що і бренди високого класу.
Ми ніяким чином не повʼязані зі згаданими брендами, а посилання на торговельні марки виробників зроблено виключно в інформаційних та довідникових цілях. Композиція та гра нот парфумерних олій лише схожі з популярними ароматами і не є їхньою копією (або підробкою). Нас надихають інші аромати, проте, всі аромати які ми створюємо, завжди мають власну родзинку (індивідуальність, аромат, стиль)
як зробити замовлення?
як зробити замовлення? Докладніше

Дозатор Reni

В наявності
Змінити товар
  • ОПИС
Дізнавайтесь першими про новинки та розпродажі

Флаконна магія літа до -40%