Токіо 100 ml - купити оптом
Мінімальне замовлення - 2500 грн
Всі товари категорії
доставка і оплата
доставка за послуги доставки сплачує покупець
  • На склад Нової Пошти
  • Адресна доставка
оплата
  • На розрахунковий рахунок
ОПИС
ОПИС Скляний флакон "Токіо" об'ємом 100 мл має чотири витягнуті, подовжені, такі, що нагадують плавні вигини жіночого тіла грані. Флакон класичний, строгий і одночасно ніжний, витончений. Більше підходить для жіночих духів. Ідеально поєднується з  будь-яким парфумом, незалежно від групи аромату і його стійкості.   Комплектується металевим спреєм в 10  варіантах кольору. Діаметр горловини флакону - 18 мм. В ємності зі скла - хімічно нейтрального матеріалу - духи зберігаються до закінчення терміну придатності.
Ми створюємо парфуми, натхненні вашими улюбленими запахами. Наші парфуми схожі зі згаданими ароматами. Це означає, що ми не продаємо парфуми відомих брендів, а створюємо парфуми власного виробництва, під власними торговими марками, дотримуючись при цьому таких же високих стандартів якості, що і бренди високого класу.
Ми ніяким чином не повʼязані зі згаданими брендами, а посилання на торговельні марки виробників зроблено виключно в інформаційних та довідникових цілях. Композиція та гра нот парфумерних олій лише схожі з популярними ароматами і не є їхньою копією (або підробкою). Нас надихають інші аромати, проте, всі аромати які ми створюємо, завжди мають власну родзинку (індивідуальність, аромат, стиль)
як зробити замовлення?
як зробити замовлення? Докладніше

Токіо 100 ml

В наявності
Змінити товар
Дізнавайтесь першими про новинки та розпродажі

Флаконна магія літа до -40%