Парфумер 100 ml - купити оптом
Мінімальне замовлення - 2500 грн
Всі товари категорії
доставка і оплата
доставка за послуги доставки сплачує покупець
  • На склад Нової Пошти
  • Адресна доставка
оплата
  • На розрахунковий рахунок
ОПИС
ОПИС Флакон "Парфумер" поставляється з металевим розпилювачем і таким же ковпачком. Вони ідентичні по відтінку, в палітрі - 10 кольорів. Внутрішній об'єм флакону - 100 мл. Матеріал - безбарвне міцне скло. Діаметр шийки - 18/415 мм.    Плавність ліній флакону робить його струнким, витонченим і немов спрямованим вгору. У такий резервуар "просяться" чоловічі або жіночі духи з акватичними, пряними і деревними нотами - з групи фужерів, шипрових.
Ми створюємо парфуми, натхненні вашими улюбленими запахами. Наші парфуми схожі зі згаданими ароматами. Це означає, що ми не продаємо парфуми відомих брендів, а створюємо парфуми власного виробництва, під власними торговими марками, дотримуючись при цьому таких же високих стандартів якості, що і бренди високого класу.
Ми ніяким чином не повʼязані зі згаданими брендами, а посилання на торговельні марки виробників зроблено виключно в інформаційних та довідникових цілях. Композиція та гра нот парфумерних олій лише схожі з популярними ароматами і не є їхньою копією (або підробкою). Нас надихають інші аромати, проте, всі аромати які ми створюємо, завжди мають власну родзинку (індивідуальність, аромат, стиль)
як зробити замовлення?
як зробити замовлення? Докладніше

Парфумер 100 ml

В наявності
Змінити товар
Дізнавайтесь першими про новинки та розпродажі

Флаконна магія літа до -40%