Караваджіо 50 ml - купити оптом
Мінімальне замовлення - 2500 грн
Всі товари категорії
доставка і оплата
доставка за послуги доставки сплачує покупець
  • На склад Нової Пошти
  • Адресна доставка
оплата
  • На розрахунковий рахунок
ОПИС
ОПИС Флакон "Караваджіо" - прозорий, скляний, з металевим спреєм. Об'єм - 60 мл. Спрей закривається металевим ковпачком у вигляді подовженого циліндру. Спрей і ковпачок - ідентичні по відтінку. У асортименті - розпилювачі 10 кольорів. Діаметр шийки - 18/415 мм.   Флакон є високим прямокутним паралелепіпедом із закругленими до дна гранями. Стінки флакону потовщуються з наближенням до низу. Геометрична форма краще всього підходить для чоловічого парфуму.
Ми створюємо парфуми, натхненні вашими улюбленими запахами. Наші парфуми схожі зі згаданими ароматами. Це означає, що ми не продаємо парфуми відомих брендів, а створюємо парфуми власного виробництва, під власними торговими марками, дотримуючись при цьому таких же високих стандартів якості, що і бренди високого класу.
Ми ніяким чином не повʼязані зі згаданими брендами, а посилання на торговельні марки виробників зроблено виключно в інформаційних та довідникових цілях. Композиція та гра нот парфумерних олій лише схожі з популярними ароматами і не є їхньою копією (або підробкою). Нас надихають інші аромати, проте, всі аромати які ми створюємо, завжди мають власну родзинку (індивідуальність, аромат, стиль)
як зробити замовлення?
як зробити замовлення? Докладніше

Караваджіо 50 ml

В наявності
Змінити товар
Дізнавайтесь першими про новинки та розпродажі

Флаконна магія літа до -40%