Зворотній зв'язок
Мінімальне замовлення - 2000 грн

Скляні флакони — Об'єм: 50-100 мл; Діаметр горловини: 18/415;

Фільтр
50-100 мл 18/415 Очистити фільтр
Об'єм
Діаметр горловини
Фільтр Відсортувати за:
Токіо 50 ml | Інтернет-магазин Perfumer.ua
Токіо 50 ml Комплектуючі в асортименті від 19.31 грн
Караваджіо 50 ml | Інтернет-магазин Perfumer.ua
Караваджіо 50 ml Комплектуючі в асортименті від 19.31 грн
Бонд 55 ml | Інтернет-магазин Perfumer.ua
Престиж 55 ml | Інтернет-магазин Perfumer.ua
Престиж 55 ml Комплектуючі в асортименті від 19.31 грн
ПРФМ Престиж 55 ml | Інтернет-магазин Perfumer.ua
Да Вінчі 55 ml | Інтернет-магазин Perfumer.ua
Да Вінчі 55 ml Комплектуючі в асортименті від 25.41 грн
Кристал 80 ml | Інтернет-магазин Perfumer.ua

Скляні флакони

Використовуючи наливну парфумерію, можна з легкістю створити свою колекцію парфумів. Для того, щоб ця колекція була різноманітна, на допомогу прийдуть скляні флакони різних дизайнів.

Флакони зі скла – це класична тара, перевірена часом. Різноманітність форм та обсягів дозволяє підібрати ідеальну ємність для будь-якого парфуму. Скляна тара надійна у використанні. Завдяки цьому матеріалу парфум залишиться в ідеальному стані, не спотворюючи аромат продукту до кінця свого використання, на відміну від пластикових пляшечок. Щільна кришечка не дозволить аромату пролитися або випаруватися. У прозорій пляшечці дуже зручно відстежувати кількість парфуму, що залишився.

Найпопулярніші скляні флакони на сайті perfumer.ua:

- Аня 10 мл

Міцна скляна ємність має форму витягнутого прямокутного паралелепіпеда. У комплекті може бути з декоративною кришкою, пластиковим розпилювачем або металевим.

- Слім 5 мл

Пляшечка являє собою циліндр і своїм лаконічним дизайном підійде до будь-якого парфуму. Поставляється на вибір або з кришечкою, або металевим, або пластиковим ковпачком.

- Тауер 20 мл

Тара з прозорого скла, комплектується зі спреєм та ковпачком. Ємність тонка і довга, за рахунок цього легко поміщається в кишеню або невелику сумочку.

- Делавер 15 мл

Скляна пляшечка виконана у формі прямокутного паралелепіпеда, з високими гранями і квадратним дном. За допомогою такого зовнішнього вигляду створюється ілюзія кришки, що парить, у повітрі.

- Верона 5 мл

Флакон із прозорого скла йде в комплекті з розпилювачем (пластиковим або металевим) та герметичною кришкою. Завдяки своєму мінімалістичному дизайну підходить для будь-якої категорії ароматів.

Ціна у цій категорії на сайті інтернет-магазині perfumer.ua варіюється від 6.67 гривень (Аня 10 мілілітрів) до 25.52 гривень (Парфумер 100 мілілітрів) за одну одиницю товару.

Дізнавайтесь першими про новинки та розпродажі