Безкоштовна доставка замовлень від 2000 грн Детальніше
Зворотній зв'язок
Мінімальне замовлення - 1000 грн
Всі товари категорії
доставка і оплата
доставка безкоштовна доставка на відділення від 2000 грн
  • На склад Нової Пошти
  • Адресна доставка
оплата
  • На розрахунковий рахунок
ОПИС
ОПИС Флакон "Ролон" складається з циліндричного резервуару з матового скла, кулькового аплікатора і металевого ковпачка. Останній представлений в двох кольорових рішеннях: золотистий і сріблястий. Діаметр ковпачку відповідає зовнішньому діаметру резервуару, завдяки чому відсутні кути, що виступають, грані. Така форма флакону зручна, щоб носити в сумочці і використати в якості повсякденного атомайзеру.

У наливній парфумерії флакони roll on використовують для парфюмерної олії. Нанесення парфума відбувається при прокатуванні кульки по ділянці шкіри.
як зробити замовлення?
як зробити замовлення? Докладніше

Роллон 14 мл

В наявності
Змінити товар
Флакон "Ролон" складається з циліндричного резервуару з матового скла, кулькового аплікатора і металевого ковпачка. Останній представлений в двох кольорових рішеннях: золотистий і сріблястий. Діаметр ковпачку відповідає зовнішньому діаметру резервуару, завдяки чому відсутні кути, що виступають, грані. Така форма флакону зручна, щоб носити в сумочці і використати в якості повсякденного атомайзеру.

У наливній парфумерії флакони roll on використовують для парфюмерної олії. Нанесення парфума відбувається при прокатуванні кульки по ділянці шкіри.
Дізнавайтесь першими про новинки та розпродажі