Читати про Як заробляти від 1000$ на місяць на наливній парфумерії? на сайті perfumer.ua
Мінімальне замовлення - 2000 грн

Як заробляти від 1000$ на місяць на наливній парфумерії?

09 декабря 2021
Як заробляти від 1000$ на місяць на наливній парфумерії?
#Статті

Як заробляти від 1000$ на місяць на наливній парфумерії?

Наливні парфуми – це версії всіх відомих ароматів. Таких, як Dolce&Gabbana L`Imperatrice, Lanvin Eclat D`Arpege і т.д. Всі аромати розлиті в однакові флакони та розділені лише номерами, тобто кожен аромат має свій номер. А при покупці аромату кінцевим споживачем парфумерію переливають у скляний або пластиковий флакон зі спреєм.

За допомогою наливних парфумів кожна людина може зібрати свою колекцію з різних парфумів. Різноманітність наливних парфумів дозволяє підібрати варіанти ароматів на будь-яку подію, під будь-який настрій та під будь-яку життєву ситуацію.

Низька ціна наливних парфумів обумовлена тим, що в ціні немає націнки за розробку унікального парфуму парфумером, рекламу, гонорар зірок, бренд і упаковку.
У наливних парфумах насамперед увага приділяється якості самої сировини, бо це основний продукт. Ви купуєте сам аромат, а не ім'я бренду.

картинки-для-статьи_СЫРЬЕ.pngТака парфумерія як наливна зараз дуже популярна, її купують як собі, так і на подарунок. Через це наливна парфумерія оптом стала чудовим варіантом для відкриття свого бізнесу.

Головна перевага відкриття свого бізнесу на наливних парфумах – це висока маржинальність понад 300%. Саме це робить його дуже цікавим для підприємців-початківців.

картинки_для_статьи_маржинальность.png


6 причин розпочати бізнес на наливних парфумах
 1. Парфумерія має попит цілий рік;
 2. Товар спрямовано дуже широку аудиторію;
 3. Мінімум вкладень на старті бізнесу;
 4. Бізнес підходить для маленьких та великих міст України;
 5. Висока маржинальність бізнесу (понад 300%);
 6. Термін окупності бізнесу від 3-9 місяців.

Є кілька варіантів відкриття бізнесу на наливних парфумах:

• відкриття торгової точки (магазину);
• додавання наливних парфумів до торгової точки, яка у вас уже існує;
• продаж парфумерії онлайн (інстаграм, олх тощо);

картинки-для-статьи_магазины.png


Розглянемо варіант відкриття торгової точки чи магазину. Необхідні дії для започаткування такого бізнесу:

 1. Підбір приміщення або місця для продажу парфумерії (50% успіху – це правильно обране місце);
 2. Підібрати обладнання для торгової точки;
 3. Реєстрація приватного підприємця.
 4. Закупівля продукції (флакони, тестери, блоттери та багато іншого) для старту продажів. У нас на сайті в розділі пакетні пропозиції можна вибрати відповідний для вас стартовий набір;
 5. Для магазина велике значення має чудовий продавець, який допоможе підібрати аромат та розповісти про нього так, щоб покупець купив його. Ця людина повинна розбиратися в парфумерії, у новинках, вміти порадити парфум на різні сезони та випадки.


Також розглянемо варіант додавання наливних парфумів на існуючу торгову точку. Необхідні дії для започаткування такого бізнесу:
 1. Необхідно виділити окреме місце для продажу парфумерії у вашій торговій точці або у вашому магазині;
 2. Закупівля продукції (флакони, тестери, блоттери та багато іншого) для старта продажів. У нас на сайті в розділі пакетні пропозиції можна вибрати відповідний для вас стартовий набір;

Якщо немає можливості спочатку взяти в оренду приміщення або у вас немає торгової точки можна організувати продаж в інтернеті. Наливні парфуми можна продавати як через Instagram, так і через різні маркетплейси та послуги оголошень. Одночасна реалізація парфуму онлайн та офлайн дозволяє підвищити рентабельність бізнесу.
Продаж наливних парфумів - це дуже вигідний бізнес, і відмінний старт для підприємця-початківця.

Для початку співпраці обери один із варіантів Пакетних пропозицій


Iнші публікації

Як визначити якість наливної парфумерії
13.11.2023 Як визначити якість наливної парфумерії Наливна парфумерія стала популярним вибором для багатьох, хто хоче насолоджуватись різноманітністю ...
Як встановити вигідне партнерство з виробниками наливної парфумерії
17.10.2023 Як встановити вигідне партнерство з виробниками наливної парфумерії Знаходження успішного шляху у світі наливної парфумерії потребує старанності та стратегічного ...
Як подовжити стійкість парфуму?
21.09.2021 Як подовжити стійкість парфуму? Як подовжити стійкість парфуму? Напевно у вас, як у любителя стійкого хорошого парфуму, ...