Читати про Столиця парфумерного мистецтва на сайті perfumer.ua
Мінімальне замовлення - 2500 грн

Столиця парфумерного мистецтва

17 августа 2017
Столиця парфумерного мистецтва
#Статті

Столиця парфумерного мистецтва

Складно уявити життя сучасної людини без парфумерії. Великий внесок у розвиток цієї сфери внесло французьке місто Грасс, яке цілком заслужено вважається світовою парфумерною столицею. З розвитком людства розвивалося і ароматне мистецтво.

Парфумерна історія цього міста почалася зовсім неароматно. Спочатку парфумованою водою тут обробляли вироби зі шкіри, щоб перебити неприємний запах, який наповнював місто. Таким чином тут зародилося парфумерне мистецтво, а Грасс заслужив право називатися столицею ароматів. Це місто вражало багатством своїх садів, які виступали в ролі сировини для виготовлення ароматів. В повітрі тут витають чарівні запахи: у червні тут пахнуть поля троянди і лаванди, в березні пахне мімоза, а серпень - це час жасмину.

До початку ХХ століття в Грассі функціонувало вже 3 заводи, які експортували парфумерні вироби в усі країни світу. Парфумерію тут виробляють донині.

Долина Грасс - це унікальна колекція рідкісних рослин. Тут вирощують лаванду, мирт, жасмин, апельсиновий цвіт, дику мімозу, троянду Сентіфолію. Остання найцінніша. Привезена вона була з хрестових походів. Її унікальність полягає в відсутності стебла і росте вона тільки в цьому місці. Добути ефірне масло з неї досить трудомісткий процес. Щоб отримати 1 кг масла потрібно зібрати 10 тонн пелюсток.
Зараз Грасс - це спокійне місце, столиця ароматів, затишна Франція з вражаючою історією. Тож не дивно, що тут знаходиться відомий музей парфумерії. Його гості можуть не тільки дізнатися історію парфумерії, але понюхати різні інгредієнти парфумів. А на деяких фабриках створити свої власні унікальні духи.

Також в Грассі парфумерна династія Фюрре створює висококласні аромати для одного зі світових лідерів з виробництва наливної парфумерії, компанії Reni. Тепер вона представлена ​​і на українському ринку. Ознайомитися з продукцією цієї фірми Ви можете на сайті reni.ua.

Iнші публікації

Розбираємо, які парфуми найстійкіші
21.05.2024 Розбираємо, які парфуми найстійкіші У парфумерії є таке поняття як ольфакторна піраміда ароматів. Умовно трикутник поділений на 3 ...
Доречні аромати для офісу
13.05.2024 Доречні аромати для офісу Вибираючи парфуми кожен хоче наголосити на своїй індивідуальності, зробити образ цілісним, ...
Увага! Нові кришки для парфумерії
09.04.2024 Увага! Нові кришки для парфумерії Шановні клієнти, зверніть увагу: з метою запобігання будь-яким можливим непорозумінням – ...

Знижка 10% на улюблену парфумерію!