Читати про Столиця парфумерного мистецтва на сайті perfumer.ua
Мінімальне замовлення - 2500 грн

Столиця парфумерного мистецтва

17 августа 2017
Столиця парфумерного мистецтва
#Статті

Столиця парфумерного мистецтва

Складно уявити життя сучасної людини без парфумерії. Великий внесок у розвиток цієї сфери внесло французьке місто Грасс, яке цілком заслужено вважається світовою парфумерною столицею. З розвитком людства розвивалося і ароматне мистецтво.

Парфумерна історія цього міста почалася зовсім неароматно. Спочатку парфумованою водою тут обробляли вироби зі шкіри, щоб перебити неприємний запах, який наповнював місто. Таким чином тут зародилося парфумерне мистецтво, а Грасс заслужив право називатися столицею ароматів. Це місто вражало багатством своїх садів, які виступали в ролі сировини для виготовлення ароматів. В повітрі тут витають чарівні запахи: у червні тут пахнуть поля троянди і лаванди, в березні пахне мімоза, а серпень - це час жасмину.

До початку ХХ століття в Грассі функціонувало вже 3 заводи, які експортували парфумерні вироби в усі країни світу. Парфумерію тут виробляють донині.

Долина Грасс - це унікальна колекція рідкісних рослин. Тут вирощують лаванду, мирт, жасмин, апельсиновий цвіт, дику мімозу, троянду Сентіфолію. Остання найцінніша. Привезена вона була з хрестових походів. Її унікальність полягає в відсутності стебла і росте вона тільки в цьому місці. Добути ефірне масло з неї досить трудомісткий процес. Щоб отримати 1 кг масла потрібно зібрати 10 тонн пелюсток.
Зараз Грасс - це спокійне місце, столиця ароматів, затишна Франція з вражаючою історією. Тож не дивно, що тут знаходиться відомий музей парфумерії. Його гості можуть не тільки дізнатися історію парфумерії, але понюхати різні інгредієнти парфумів. А на деяких фабриках створити свої власні унікальні духи.

Також в Грассі парфумерна династія Фюрре створює висококласні аромати для одного зі світових лідерів з виробництва наливної парфумерії, компанії Reni. Тепер вона представлена ​​і на українському ринку. Ознайомитися з продукцією цієї фірми Ви можете на сайті reni.ua.

Iнші публікації

Аромати бестселлери: найбажаніші парфуми і їх альтернативи
19.02.2024 Аромати бестселлери: найбажаніші парфуми і їх альтернативи Аромати бестселлери: найбажаніші парфуми і їхні альтернативи У світі парфумерії щосезону є ...
Походження компонентів: де народжуються аромати
17.01.2024 Походження компонентів: де народжуються аромати Одним із важливих аспектів, що впливають на унікальність та якість наливної парфумерії, є місце ...
Як визначити якість наливної парфумерії
13.11.2023 Як визначити якість наливної парфумерії Наливна парфумерія стала популярним вибором для багатьох, хто хоче насолоджуватись різноманітністю ...