Читати про Класифікація парфумерії на сайті perfumer.ua
Мінімальне замовлення - 2500 грн

Класифікація парфумерії

09 марта 2016
Класифікація парфумерії
#Статті
При виборі парфуму ми часто задаємося питанням, до якого класу парфумерії вона відноситься. Мало хто знає, що від концентрації парфуму залежить її клас. Кожен свідомий покупець парфумерії повинен розбиратися в класифікації парфумерії та вміти відрізнити туалетну воду від одеколону або запашної води. Так, parfumer.ua вирішив допомогти розібратися в цьому своїм клієнтам.

Найскладнішим класом в парфумерії вважаються духи. Вони мають найбільший рівень концентрації, найчастіше близько 25%, виходячи з цього, вважаються найдорожчими і мають найстійкіший запах. У кожній країні класифікація парфумерії відрізняється в залежності від кількості в ній спирту, запашних речовин і, звичайно ж, стійкості запаху. Наприклад, в Європі концентрованими духами називають парфум, який містить 20% концентрату парфумерної композиції, до 90% спирту і стійкістю до 7 годин. Для прикладу, в Україні прийнято вважати концентрованими духами парфум, який містить 55% спирту і 30% концентрату парфумерної композиції, а також стійкість аромату вказана як не менш 60 годин.

Чому стійкість парфумерії значно відрізняється по відношенню до Європейським та Українським стандартам?
Все через те, що в Європі і Україні різний спосіб вимірювання стійкості аромату. В Європі це відбувається за допомогою розпилення аромату на блотер, а в Україні зануренням безпосередньо в сам аромат. Таким чином, ми повинні розуміти, що аромат тримається довше, в незалежності від його якості, якщо його занурити в рідину, а не нанести розпилювачем.

Ще одним різновидом парфумерії є парфумована вода (туалетний парфум).
Концентрація ароматичних масел в цьому класі до 13%. Туалетні парфуми завжди вважалися найбільш оптимальним варіантом парфуму по співвідношенню ціна-якість, а також цілком гідною альтернативою духам. Тривалість стійкості парфумованої води - 3-4 години. Так, в Україні парфумовоною водою вважається парфум, що містить не менше 8% запашних речовин, 75% спирту і має стійкість аромату до 50 годин.

Існує, також таке поняття, як туалетна вода. Даний клас парфуму містить до 10% екстракту композиції. Туалетна вода - найпопулярніший вид парфумерної продукції, тому що не має сильного запаху, що дозволяє використовувати її протягом усього дня. Тривалість стійкості туалетної води - 2 години. В Україні туалетною водою вважається парфум, який містить всього 4% екстракту і має стійкість аромату до 40 годин.

І найпростіший вид парфумерії - одеколон. Одеколон швидше застаріле поняття, по суті використовується сьогодні як еквівалент чоловічої туалетної води. У широкому сенсі одеколон - це парфум, який містить найнижчий відсоток концентрації запашних речовин - 3-5%. В Україні прийнято вважати одеколоном парфум, що містить всього 1,5% запашних речовин і стійкістю 24 години.

Це, напевно, чотири найосновніші класи парфумерії. Уміння розбиратися в них дасть вам можливість придбати саме той парфум, який найкраще розкриє вашу індивідуальність і дозволить насолодитися всією повнотою аромату.

Iнші публікації

Розбираємо, які парфуми найстійкіші
21.05.2024 Розбираємо, які парфуми найстійкіші У парфумерії є таке поняття як ольфакторна піраміда ароматів. Умовно трикутник поділений на 3 ...
Доречні аромати для офісу
13.05.2024 Доречні аромати для офісу Вибираючи парфуми кожен хоче наголосити на своїй індивідуальності, зробити образ цілісним, ...
Увага! Нові кришки для парфумерії
09.04.2024 Увага! Нові кришки для парфумерії Шановні клієнти, зверніть увагу: з метою запобігання будь-яким можливим непорозумінням – ...

Знижка 10% на улюблену парфумерію!