Безкоштовна доставка замовлень від 2000 грн Детальніше
Зворотній зв'язок
Мінімальне замовлення - 1000 грн

Холодна і гаряча шкіра в парфумерії

25 мая 2021
Холодна і гаряча шкіра в парфумерії
#Статті
Є шкіра гаряча, а є шкіра холодного типу. У гарячої шкіри судини розташовуються досить близько до поверхні, це пояснює те, що вона завжди тепла. Відповідно, у власників холодної шкіри ситуація зворотна: кровоносні судини розташовуються досить глибоко, тому шкіра залишається прохолодною.

Є кілька способів визначення вашого типу:

- У природному освітленні зверніть увагу на колір вінок на ваших зап'ястях. Які вони? Якщо вени мають зеленуватий відтінок - ваша шкіра гаряча. Для холодної шкіри характерний синюватий відтінок вен.
- Для наступного способу знадобиться чистий паперовий лист білого кольору. Підносимо його до шиї і грудей. Уважно дивимося на відтінок, який набуває наша шкіра. Для шкіри гарячого типу характерний жовтуватий подтон, в той час як холодна шкіра володіє рожевим відтінком.
- Зверніть увагу на те, з якими ювелірними виробами краще «грає» ваша шкіра при природному освітленні. Як правило, вироби, виконані в золоті вигідніше виглядають на гарячій шкірі. Срібні прикраси, відповідно, виглядають благородніше на холодній шкірі.

Тип шкіри відіграє певну роль у виборі аромату. На гарячій шкірі розкриття ароматів відбувається швидше - верхні акорди поступаються свої позиції досить швидко. Звучання серця також не тривало, а ось базові ноти затримуються надовго. Ситуація з холодним типом цікавіше: дуже часто парфум залишається в стані «зародка» - старт затримується надовго. Рідше затримуються «сердечні» ноти. А ось базу ви взагалі можете не дочекатися.

З усього цього робимо висновок, що для гарячої шкіри слід вибирати аромат, орієнтуючись на ноти серця і базові ноти. А вибираючи аромат для холодної шкіри, варто звернути увагу на верхні ноти і ноти серця.

Для гарячої шкіри ідеальними супутниками будуть східні, деревні і пряні композиції, а також гурманські. Такі аромати будуть звучати загадковіше і глибше, додадуть шарму в образ. Вони розкриваються повністю і залишають приголомшливий шлейф.

Холодна шкіра любить аромати квіткові, цитрусові, фруктові композиції. Квіти розкриваються найніжнішим і благородним чином.

Iнші публікації

Основні переваги наливних парфумів
19.08.2021 Основні переваги наливних парфумів Ні для кого не секрет, що хороший парфум здатний доповнити і розкрити будь-який образ. ...
5 питань до парфумерного консультанта
30.07.2021 5 питань до парфумерного консультанта Які аромати варто носити в офісі? В офіс найбільше підійдуть легкі аромати. Це повинні бути ...
Міфи парфумерії
23.07.2021 Міфи парфумерії Міф 1 - ЯКІСНІ ДУХИ НЕОДМІННО СТІЙКІ До якості аромату стійкість відношення не має. Кожна ...