Читати про Що таке парфюмерна композиція? на сайті perfumer.ua
Мінімальне замовлення - 2500 грн

Що таке парфюмерна композиція?

26 июня 2017
Що таке парфюмерна композиція?
#Статті

Що таке парфюмерна композиція?

Парфюмерная композиція - завершена комбінація з натуральних або синтетичних речовин і основ.
Майже всі парфумерні вироби (духи, парфумерна вода, туалетна вода, одеколони) містять у своєму складі віддушку (парфумерну композицію), чистий спирт і дистильовану воду.

Звiдки виникла назва композиції? Парфумер, аналогічно музиканту, створює свою "симфонію" аромату, враховуючи паралельне і послідовне звучання та розкриття кожної ноти аромату, їх поєднання.

Композиція - основна складова будь-якої ароматичної продукції, яка формує його запах, поєднуваність і стійкість. Являє собою концентрат, який розроблений за традиційним принципом «нотної піраміди» (верхні, ноти серця, шлейф), або по «лінійній конструкції», яка часто застосовується в сучасному парфюмерному мистецтві.
Піраміда обумовлює послідовне розкриття нот на теплому тілі. Летучі верхні свіжі яскраві ноти поступово переходять в ноти серця. Зокрема, ноти сердця є центром симфонії, основною мелодією, яка не сплутаєш ні з одним іншим ароматом. Потім сердечні мотиви гаснуть, на зміну їм приходять теплі, чуттєві шлейфові ноти. В лінійних парфумах звучання аромата розкривається подібно розспівці хору, легкий початок майже не вловимий, але потім приходять сильні яскраві гучні ноти з характером.

Віддушка не містить спирту! Це концентрат, з якого виготовляють парфумерні вироби.

Парфумерну композицію не можна придбати в звичайному парфумерному магазині, супермаркеті або на ринку. Вона продається тільки у вузьконаправлених постачальників. Купити парфюмерную композицію Ви можете на сайті parfumer.ua.

Існує кілька видів парфюмерних засобів у виходячи з процентного співвідношення віддушки.
Рекомендується застосовувати наступну концентрацію продукції:
1. Парфуми (parfume) - 20-30%
2. Парфумерная вода (eau de parfum) - 15-20%
3. Туалетна вода (eau de toilette) - 5-15%
4. Одеколон (eau de cologne) - 2-4%

Щоб виготовити парфумерний засіб, вам потрібно:
- віддушка;
- розчинник;
- дистильована вода;
- мірний стакан;
- флакон.

Зазвичай в ролі розчинника використовують спирт або масло. Парфумерну композицію змішують з розчинником, потім додають воду, і все змішують. Тепер Вашим парфумам потрібно настоятися. Дозрівання аромата на масляній основі проходить швидше, від декількох днів до декількох тижнів. Дозрівання на спирту проходить мінімум місяць.

Iнші публікації

Аромати бестселлери: найбажаніші парфуми і їх альтернативи
19.02.2024 Аромати бестселлери: найбажаніші парфуми і їх альтернативи Аромати бестселлери: найбажаніші парфуми і їхні альтернативи У світі парфумерії щосезону є ...
Походження компонентів: де народжуються аромати
17.01.2024 Походження компонентів: де народжуються аромати Одним із важливих аспектів, що впливають на унікальність та якість наливної парфумерії, є місце ...
Як визначити якість наливної парфумерії
13.11.2023 Як визначити якість наливної парфумерії Наливна парфумерія стала популярним вибором для багатьох, хто хоче насолоджуватись різноманітністю ...