Зворотній зв'язок
Мінімальне замовлення - 2000 грн

Що таке парфюмерна композиція?

26 июня 2017
Що таке парфюмерна композиція?
#Статті

Що таке парфюмерна композиція?

Парфюмерная композиція - завершена комбінація з натуральних або синтетичних речовин і основ.
Майже всі парфумерні вироби (духи, парфумерна вода, туалетна вода, одеколони) містять у своєму складі віддушку (парфумерну композицію), чистий спирт і дистильовану воду.

Звiдки виникла назва композиції? Парфумер, аналогічно музиканту, створює свою "симфонію" аромату, враховуючи паралельне і послідовне звучання та розкриття кожної ноти аромату, їх поєднання.

Композиція - основна складова будь-якої ароматичної продукції, яка формує його запах, поєднуваність і стійкість. Являє собою концентрат, який розроблений за традиційним принципом «нотної піраміди» (верхні, ноти серця, шлейф), або по «лінійній конструкції», яка часто застосовується в сучасному парфюмерному мистецтві.
Піраміда обумовлює послідовне розкриття нот на теплому тілі. Летучі верхні свіжі яскраві ноти поступово переходять в ноти серця. Зокрема, ноти сердця є центром симфонії, основною мелодією, яка не сплутаєш ні з одним іншим ароматом. Потім сердечні мотиви гаснуть, на зміну їм приходять теплі, чуттєві шлейфові ноти. В лінійних парфумах звучання аромата розкривається подібно розспівці хору, легкий початок майже не вловимий, але потім приходять сильні яскраві гучні ноти з характером.

Віддушка не містить спирту! Це концентрат, з якого виготовляють парфумерні вироби.

Парфумерну композицію не можна придбати в звичайному парфумерному магазині, супермаркеті або на ринку. Вона продається тільки у вузьконаправлених постачальників. Купити парфюмерную композицію Ви можете на сайті parfumer.ua.

Існує кілька видів парфюмерних засобів у виходячи з процентного співвідношення віддушки.
Рекомендується застосовувати наступну концентрацію продукції:
1. Парфуми (parfume) - 20-30%
2. Парфумерная вода (eau de parfum) - 15-20%
3. Туалетна вода (eau de toilette) - 5-15%
4. Одеколон (eau de cologne) - 2-4%

Щоб виготовити парфумерний засіб, вам потрібно:
- віддушка;
- розчинник;
- дистильована вода;
- мірний стакан;
- флакон.

Зазвичай в ролі розчинника використовують спирт або масло. Парфумерну композицію змішують з розчинником, потім додають воду, і все змішують. Тепер Вашим парфумам потрібно настоятися. Дозрівання аромата на масляній основі проходить швидше, від декількох днів до декількох тижнів. Дозрівання на спирту проходить мінімум місяць.

Iнші публікації

Як заробляти від 1000$ на місяць на наливній парфумерії?
09.12.2021 Як заробляти від 1000$ на місяць на наливній парфумерії? Як заробляти від 1000$ на місяць на наливній парфумерії? Наливні парфуми – це версії всіх ...
Як подовжити стійкість парфуму?
21.09.2021 Як подовжити стійкість парфуму? Як подовжити стійкість парфуму? Напевно у вас, як у любителя стійкого хорошого парфуму, ...
Як поєднуються характер людини і його парфум?
06.09.2021 Як поєднуються характер людини і його парфум? Як поєднуються характер людини і його парфум? Багато людей недооцінюють значення парфуму в ...