Читати про Безсмертна класика: улюблені аромати знаменитостей. на сайті perfumer.ua
Мінімальне замовлення - 2500 грн

Безсмертна класика: улюблені аромати знаменитостей.

23 января 2018
Безсмертна класика: улюблені аромати знаменитостей.
#Статті

Безсмертна класика: улюблені аромати знаменитостей.

Кожен день парфумери дарують світу сотні нових ароматів, але повторити успіх світових бестселерів вдається лише одиницям. Класичні духи пройшли перевірку не тільки часом, любов'ю поколінь, а й легендарними жінками.

Всі знають, що Мерилін Монро лягала спати, одягнувши на себе тільки Chanel No5, а леді Ді була дуже перебірлива у виборі парфуму, та називала Hermès 24 Faubourg кращим з кращих.


Грейс Келлі - Creed Fleurissimo

Згідно з легендою, Fleurissimo був створений на замовлення графа Реньє з нагоди їхнього весілля в 1956 році. Цей аромат був її особистим. Після її загибелі було вирішено зробити духи надбанням громадськості, в знак її безмірної любові до людей.

Одрі Хепберн - Givenchy L'Interdit

Духи L 'Interdit, що з французького означають "заборона", були випущені в 1957 році для відомої американської актриси Одрі Хепберн. Вона була близьким другом і музою засновника французького будинку моди Юбера де Живанши. Протягом семи років актриса була єдиною власницею цього парфуму. Вона заборонила модельєру випускати цей аромат у продаж, що і послужило для нього назвою. І лише в 1964 році весь світ побачив L'Interdit.

Принцеса Діана - Hermès 24 Faubourg

Який же з парфумів був улюбленцем леді Ді? Це був Hermès 24 Faubourg.
Мері Грінвел (колишній візажист принцеси) говорила, що леді Спенсер ніколи не виходила з дому, якщо не нанесла на себе улюблений аромат. І тільки в день весілля з Чарльзом майбутня принцеса зрадила своєму звичному парфуму і вибрала - Quelques Fleurs L'Original. Але ось тут не обійшлося без пригоди: флакон був без розпилювача, і намагаючись нанести пару крапель на зап'ястя Діана випадково вилила вміст флакона прям на весільну сукню. Щоб приховати сліди парфуму від фотографів, Діані довелося всю церемонію притримувати поділ сукні.

Софі Лорен - Emanuel Ungaro Diva

Назва аромату Diva від Emanuel Ungaro, створеного в 1983 році легендарним парфумером Жаком Польжем, говорить сама за себе. І з цієї точки зору вибір зірки італійського кіно Софі Лорен здається не просто очевидним, але єдино вірним. Головним достоїнством парфуму є його складна композиція, яка розкривається протягом усього дня, так що з кожним минулим часом в ньому вийде почути щось нове.

Мерилін Монро - Chanel No5

Аромат був випущений в 1921 році. Так Chanel No5 досі є найбільш продаваним парфумом в світі. Згідно з дослідженнями, кожні 55 секунд у світі продається один флакон цих духів. Цікаво, що автором композиції став Ернест Едуардович Бо, придворний парфумер сім'ї Романових, який після знайомства з Габріель Шанель створив аромат Chanel No5 - багатогранний, унікальний і той, що «пахне жінкою». Однією з найвідоміших прихильниць Chanel No5 була Мерилін Монро, яка стверджувала, що кожен день вона лягає спати, «одягаючи» на себе ці духи - і більше нічого.

Iнші публікації

Розбираємо, які парфуми найстійкіші
21.05.2024 Розбираємо, які парфуми найстійкіші У парфумерії є таке поняття як ольфакторна піраміда ароматів. Умовно трикутник поділений на 3 ...
Доречні аромати для офісу
13.05.2024 Доречні аромати для офісу Вибираючи парфуми кожен хоче наголосити на своїй індивідуальності, зробити образ цілісним, ...
Увага! Нові кришки для парфумерії
09.04.2024 Увага! Нові кришки для парфумерії Шановні клієнти, зверніть увагу: з метою запобігання будь-яким можливим непорозумінням – ...

Новинка ESSE 108 та 109!

PERFUMER радує двома супер-новинками:
ESSE 108 версия DOLCE & GABBANA - DEVOTION
ESSE 109 версия BURBERRY - BURBERRY GODDESS