352 парфуми "Reni" (Рені) - купити парфуми
Мінімальне замовлення - 2500 грн
Всі товари категорії
доставка і оплата
доставка за послуги доставки сплачує покупець
  • На склад Нової Пошти
  • Адресна доставка
оплата
  • На розрахунковий рахунок
ОПИС
ОПИС Gucci by Gucci – аромат з групи шипрових квіткових, призначений для рокової жінки, статусної доглянутої і загадкової. Дуже стійкий і благородний. Судячи з композиції, універсальний відносно пори року і доби.

Верхні ноти аромату – фруктові. Свіжа тепла солодкість груші прекрасно поєднується з екзотичною гуавой. Остання має ніжний, невловимий справжній тропічний аромат, в якому одночасно відчувається полуниця, ананас і айва. У розкритті аромат набуває теплу медовість, тягучу насичену квіткову пряну солодкість квітки тіарі – гарденії. У базі Gucci – таємничий мускус, неголосний пачулі, медові відголоски груші. Шлейф в аромату більш тихий і інтимний. Чим довше парфум знаходиться на шкірі, тим багатше і величніше розкривається. Він не гучний, його краса природна і спокійна.
Ми створюємо парфуми, натхненні вашими улюбленими запахами. Наші парфуми схожі зі згаданими ароматами. Це означає, що ми не продаємо парфуми відомих брендів, а створюємо парфуми власного виробництва, під власними торговими марками, дотримуючись при цьому таких же високих стандартів якості, що і бренди високого класу.
Ми ніяким чином не повʼязані зі згаданими брендами, а посилання на торговельні марки виробників зроблено виключно в інформаційних та довідникових цілях. Композиція та гра нот парфумерних олій лише схожі з популярними ароматами і не є їхньою копією (або підробкою). Нас надихають інші аромати, проте, всі аромати які ми створюємо, завжди мають власну родзинку (індивідуальність, аромат, стиль)
як зробити замовлення?
як зробити замовлення? Докладніше

352 парфуми "Reni"

Аналог парфумів Gucci by Gucci В наявності
630.00 грн
до 9 одиниць в категорії парфумерія
210.00 грн
від 10 одиниць в категорії парфумерія
Змінити товар
Верхні ноти: груша, гуава
Ноти серця: квітка Тіари
Базові ноти: мед, мускус, пачулі
  • Група аромату квіткові, шипрові
  • ОПИС
Дізнавайтесь першими про новинки та розпродажі

Флаконна магія літа до -40%