154 парфуми "Reni" купити оптом - Perfumer
Мінімальне замовлення - 2500 грн
Всі товари категорії
доставка і оплата
доставка за послуги доставки сплачує покупець
  • На склад Нової Пошти
  • Адресна доставка
оплата
  • На розрахунковий рахунок
ОПИС
ОПИС Належить до квіткових ароматів, в його піраміду гармонійно вбудовані прянощі, деревина і мускус.

Перше враження - неоднозначне: поєднання білої фрезії і рожевого перцю здається різкуватим і гострим. Фрезія сама по собі випромінює квітково-деревний аромат з тонкою пряно-цитрусовою терпкою ноткою. Перець додає гостроти, але не привносить тепла і не гасить свіжість. Надалі змішання квіткових відтінків провокує надзвичайно тонкі переливи. У нотах серця знайшли місце тепла глибока півонія, прохолодна яскрава конвалія, освіжаючий легкий бузок, інтенсивна бальзамічна лілія. Фон створюють різкувато-свіжі дубовий мох і сандал, а мускус привносить відтінок романтизму.
Ми створюємо парфуми, натхненні вашими улюбленими запахами. Наші парфуми схожі зі згаданими ароматами. Це означає, що ми не продаємо парфуми відомих брендів, а створюємо парфуми власного виробництва, під власними торговими марками, дотримуючись при цьому таких же високих стандартів якості, що і бренди високого класу.
Ми ніяким чином не повʼязані зі згаданими брендами, а посилання на торговельні марки виробників зроблено виключно в інформаційних та довідникових цілях. Композиція та гра нот парфумерних олій лише схожі з популярними ароматами і не є їхньою копією (або підробкою). Нас надихають інші аромати, проте, всі аромати які ми створюємо, завжди мають власну родзинку (індивідуальність, аромат, стиль)
як зробити замовлення?
як зробити замовлення? Докладніше

154 парфуми "Reni"

Аналог парфумів Pleasures Estee Lauder В наявності
630.00 грн
до 9 одиниць в категорії парфумерія
210.00 грн
від 10 одиниць в категорії парфумерія
Змінити товар
Верхні ноти: біла фрезія, рожевий перець
Ноти серця: бузок, конвалія, лілія, півонія
Базові ноти: дубовий мох, мускус, сандал
  • Група аромату квіткові
  • ОПИС
Дізнавайтесь першими про новинки та розпродажі

Флаконна магія літа до -40%