136 парфуми "Reni" купити оптом - Perfumer
Мінімальне замовлення - 2500 грн
Всі товари категорії
доставка і оплата
доставка за послуги доставки сплачує покупець
  • На склад Нової Пошти
  • Адресна доставка
оплата
  • На розрахунковий рахунок
ОПИС
ОПИС Жіночий квітковий фруктовий парфум. Аромат переносить із заточеного в камінь і асфальт міста до морського узбережжя, квітучих виноградників, захльостує свіжим повітрям. Неординарна, провокаційна і одночасно ніжна чарівна композиція для спекотних днів.

Починається креативно, з нот півонії, ананасу і мускусної горілки. Звучить свіжо, чуттєво, чарівливо. Відчувається розігрітий сонцем морський пісок і вологий прохолодний бриз. Білі квіти в серединних нотах чисті і свіжі, обмиті вранішньою росою. Тонке ліричне звучання конвалії дарує прохолоду і аромат лісової поляни. Багатогранний жасмин переливається квітковими, трав'яними, мускусними, фруктовими відтінками. Медова витончена солодкість білої лілії переноситься до шлейфу з мускусу, сандалу, білого кедру.
Ми створюємо парфуми, натхненні вашими улюбленими запахами. Наші парфуми схожі зі згаданими ароматами. Це означає, що ми не продаємо парфуми відомих брендів, а створюємо парфуми власного виробництва, під власними торговими марками, дотримуючись при цьому таких же високих стандартів якості, що і бренди високого класу.
Ми ніяким чином не повʼязані зі згаданими брендами, а посилання на торговельні марки виробників зроблено виключно в інформаційних та довідникових цілях. Композиція та гра нот парфумерних олій лише схожі з популярними ароматами і не є їхньою копією (або підробкою). Нас надихають інші аромати, проте, всі аромати які ми створюємо, завжди мають власну родзинку (індивідуальність, аромат, стиль)
як зробити замовлення?
як зробити замовлення? Докладніше

136 парфуми "Reni"

Аналог парфумів Acqua di Gio Armani В наявності
630.00 грн
до 9 одиниць в категорії парфумерія
210.00 грн
від 10 одиниць в категорії парфумерія
Змінити товар
Верхні ноти: ананас, мускусна горілка, півонія
Ноти серця: біла лілія, жасмин, конвалія
Базові ноти: білий кедр, мускус, сандал
  • Група аромату квіткові, фруктові
  • ОПИС
Дізнавайтесь першими про новинки та розпродажі

Флаконна магія літа до -40%