ОПИС
ОПИС
Набір пробників є ідеальним способом ознайомити ваших клієнтів із найпопулярнішими ароматами бренду ESSE. Крім того, до кожного пробника додається книжечка з брендованим дизайном.
У наборі міститься 5 найменувань ароматів, по 1 пробнику кожного, об’ємом 3 мл. Кожен пробник містить понад 50 «пшиків», що забезпечує повноцінне та якісне знайомство з ароматами.
Елегантний дизайн і висока якість виконання роблять цей набір чудовим рішенням як для поштучного продажу, так і для подарунку клієнтам.
У наборі представлені наступні позиції:
Пробник ESSE Niche №253 — аналог парфумів Aldebaran Marc-Antoine Barrois, 3 мл
Пробник ESSE Niche №254 — аналог парфумів Angels' Share Paradis By Kilian, 3 мл
Пробник ESSE Niche №255 — аналог парфумів Mango Skin Vilhelm Parfumerie, 3 мл
Пробник ESSE Niche №256 — аналог парфумів Imagination Louis Vuitton, 3 мл
Книжечка під пробник парфумів ESSE — 5 шт.
Ми створюємо парфуми, натхненні вашими улюбленими ароматами. Наші парфуми схожі зі згаданими ароматами. Це означає, що ми не продаємо парфуми відомих брендів, а створюємо парфуми власного виробництва, під власними торговими марками, дотримуючись при цьому таких же високих стандартів якості, що і бренди високого класу.
Ми ніяким чином не повʼязані зі згаданими брендами, а посилання на торговельні марки виробників зроблено виключно в інформаційних та довідникових цілях. Композиція та гра нот парфумерних олій лише схожі з популярними ароматами і не є їхньою копією (або підробкою). Нас надихають інші аромати, проте, всі аромати які ми створюємо, завжди мають власну родзинку (індивідуальність, аромат, стиль)