Читати про Якими бувають флакони для наливної парфумерії? на сайті perfumer.ua
Мінімальне замовлення - 2500 грн

Якими бувають флакони для наливної парфумерії?

28 июля 2016
Якими бувають флакони для наливної парфумерії?
#Статті

Якими бувають флакони для наливної парфумерії?

Духи, як і люди, потребують одяг, и для них ним служать парфумерні флакони. Ці наряди по-своєму різноманітні і привабливі. Кожен парфум має свій унікальний флакон, який своєю зовнішністю як би готує нас до його вмісту і визначає основні риси, що таяться у ньому.

Але що може бути особливого у флаконах для наливної парфумерії? Яке їх призначення? Які вони бувають? На ці та інші питання ми спробували відповісти в даній статті.
Для багатьох термін «наливна парфумерія» давно знайомий, але ми ще раз все з'ясуємо. Наливна парфумерія - це духи, які продаються на розлив, тобто можна дозволити собі купити не 50мл, як брендові аромати, а усього декілька мілілітрів для того, щоб познайомитися з ароматом ближче. Тим самим, наливна парфумерія це версії (альтернатива) брендових ароматів, яка схожа з оригіналом на 85-99%. Саме для такої парфумерії і потрібні різноманітні флакони.
Найчастіше для наливної парфумерії користуються скляними флаконами, так як в них, при дотриманні певних правил експлуатації, духи зберігаються досить довго.

Що потрібно знати про скляні флакони? У чому їх головні переваги?

Для початку потрібно відзначити, що сам матеріал, з якого зроблені флакони, найкраще підходить для зберігання в ньому парфумерії. Так, скло здатне довгий час зберігати характеристики і властивості аромату.
Що також, чимало важливо скло - це матеріал, що дозволяє фантазувати і створювати індивідуальне образи.
Скло - хімічно нейтральний матеріал, його компоненти не вступають в реакцію з частинками парфуму. З цього, свій улюблений парфум в скляному флаконі можна зберігати роками і це жодним чином не позначиться на ароматі.
Існують також флакони з непрозорого скла, за допомогою кольору флакона (чим темніше, тим краще) на духи менше впливають сонячні промені, які здатні змінити колір і аромат парфумів, оскільки запускають ряд хімічних реакцій в рідини.

Які ж бувають флакони для парфумів?

Флакони бувають найрізноманітніші не тільки за формою, а й за обсягом, матеріалом і багатьом іншим характеристикам, все залежить від сфери його застосування.
Залежно від своїх технічних характеристик, а також типу горлечка, флакони бувають декількох видів:
• з шийкою під гвинтовий ковпачок;
• з шийкою під пробку;
• з аерозольним клапаном;
• під пульверизаційний клапан.

Крім того, скло це не єдиний матеріал з якого виробляють флакони для парфумів. Зустрічаються також більш бюджетні флакони, виконані з пластику. Звичайно, в них парфумерія не зберегтися так довго, як в скляних флаконах, але це цілком розумний вибір.

Також, для любителів подорожувати є прекрасні флакони - атомайзери. Завдяки атомайзерам, улюблені парфуми можна возити з собою у відпустку або відрядження, не турбуючись про цілісність крихкого флакону. Крім того, духи можна просто носити з собою в сумочці і оновлювати аромат протягом усього дня.

Для дорогих масляних духів флакони завжди виділялися своєю особливою вишуканістю. Найчастіше флакони для такої парфумерної продукції виконані в арабському стилі. Парфумерні масла не вийде нанести за допомогою спрею, як духи, вони дуже в'язкі і нанести їх можна тільки за допомогою вбудованої у флакон палички. Також такі ємності найчастіше доповнюють металевою основою для обважнення і запобігання падінню.

Флакони для ароматичних вод завжди виглядають простіше і дешевше. Для них пропонують комплектуючі у вигляді спреїв, дозаторів, декоративних кришок.
Такі флакони підійдуть любителям купувати парфумерію в великих обсягах, так як дані флакони мають місткість до 100 мл. Якщо ж парфумерія купується на подарунок, то, швидше за все, на роздрібній точці можна буде придбати нарядні картонні коробочки або пакетики, щоб ваш подарунок виглядав гідно.

Iнші публікації

Аромати бестселлери: найбажаніші парфуми і їх альтернативи
19.02.2024 Аромати бестселлери: найбажаніші парфуми і їх альтернативи Аромати бестселлери: найбажаніші парфуми і їхні альтернативи У світі парфумерії щосезону є ...
Походження компонентів: де народжуються аромати
17.01.2024 Походження компонентів: де народжуються аромати Одним із важливих аспектів, що впливають на унікальність та якість наливної парфумерії, є місце ...
Як визначити якість наливної парфумерії
13.11.2023 Як визначити якість наливної парфумерії Наливна парфумерія стала популярним вибором для багатьох, хто хоче насолоджуватись різноманітністю ...