Читати про Як визначити якість наливної парфумерії на сайті perfumer.ua
Мінімальне замовлення - 2500 грн

Як визначити якість наливної парфумерії

13 ноября 2023
Як визначити якість наливної парфумерії
#Статті
Наливна парфумерія стала популярним вибором для багатьох, хто хоче насолоджуватись різноманітністю ароматів, не переплачуючи за дорогі флакони. Однак, щоб отримати справжнє задоволення від парфумерії, важливо вміти визначати її якість. У цій статті ми розглянемо, який склад наливної парфумерії, як перевірити її якість, як вибрати надійного виробника і як дізнатися термін зберігання парфумерії.

Склад Наливної Парфумерії

Перш ніж розбиратися, як визначити якість наливної парфумерії, поговоримо про її склад. Наливна парфумерія, як і брендовані парфуми, має складний склад, що включає декілька ключових компонентів:
 • ✔ Ароматичні олії: Це основа будь-якого парфуму, незалежно від того, наливний він чи брендовий. Ароматичні олії можуть бути натуральними, синтетичними або змішаними. Натуральні олії дорожчі, але вони надають аромату особливої глибини і насиченості.
 • ✔ Спирт або основа: Цей компонент розбавляє ароматичні олії та робить парфум готовим до нанесення. У разі наливної парфумерії часто використовується спирт нижчої якості, ніж у дорогих брендових парфумах.
 • ✔ Вода: Вода додається для регулювання ступеня розведення аромату та надання парфуму потрібної стійкості.
Додаткові компоненти: Крім основних інгредієнтів, парфумерія може містити різні добавки, такі як зволожуючі речовини, антиоксиданти та фіксатори.

Перевірка якості наливної парфумерії

Як дізнатися, що перед вами якісна наливна парфумерія? Ось кілька порад:
 • Зверніть увагу на аромат: Якісна парфумерія має насичений і стійкий аромат, який не зникає відразу після нанесення.
 • Вивчіть упаковку: Навіть наливна парфумерія може мати якісну упаковку. Зверніть увагу на маркування, наявність логотипів та печаток.
 • Термін зберігання: Парфуми, як і інші косметичні продукти, мають термін придатності. Перевірте, чи продукт не прострочений.
 • Перевірте репутацію виробника: Дослідіть репутацію виробника наливної парфумерії. Відгуки клієнтів та оцінки товару можуть допомогти вам визначити, наскільки надійна компанія.

Термін зберігання наливної парфумерії

Термін зберігання наливної парфумерії може змінюватись в залежності від складу та умов зберігання. В середньому наливна парфумерія зберігає свої властивості від 3 до 5 років, якщо її зберігати в прохолодному і сухому місці, захищеному від світла.

Як вибрати виробника

При виборі виробника наливної парфумерії звертайте увагу на такі моменти:
 1. Репутація: Досліджуйте репутацію компанії. Чим довше вона існує і чим більше позитивних відгуків у неї є, тим більша ймовірність, що ви отримаєте якісний продукт.
 2. Інгредієнти: Дізнайтеся, з яких країн використовує інгредієнти виробник. Наприклад, компанія Perfumer використовує інгредієнти лише з Франції та Швейцарії.
 3. Сертифікати якості: Перевірте, чи є у виробника відповідні сертифікати якості та безпеки.
 4. Співпраця з дистриб'юторами: Якщо компанія працює з надійними дистриб'юторами та продає свою парфумерію через перевірені канали, це також може бути ознакою якості.

Наливна парфумерія - це чудовий спосіб насолодитися різноманітністю ароматів без великих витрат.


Правильний вибір та перевірка якості допоможуть вам отримати задоволення від цього захоплюючого процесу. Дотримуючись рекомендацій вище, ви зможете насолоджуватися ароматами, які підкреслять вашу індивідуальність та стиль. Не забувайте, що якісна парфумерія – це справжнє задоволення, яке приносить радість та впевненість у собі.

Iнші публікації

Розбираємо, які парфуми найстійкіші
21.05.2024 Розбираємо, які парфуми найстійкіші У парфумерії є таке поняття як ольфакторна піраміда ароматів. Умовно трикутник поділений на 3 ...
Доречні аромати для офісу
13.05.2024 Доречні аромати для офісу Вибираючи парфуми кожен хоче наголосити на своїй індивідуальності, зробити образ цілісним, ...
Увага! Нові кришки для парфумерії
09.04.2024 Увага! Нові кришки для парфумерії Шановні клієнти, зверніть увагу: з метою запобігання будь-яким можливим непорозумінням – ...

Знижка 10% на улюблену парфумерію!