Читати про 5 питань до парфумерного консультанта на сайті perfumer.ua
Мінімальне замовлення - 2500 грн

5 питань до парфумерного консультанта

30 июля 2021
5 питань до парфумерного консультанта
#Статті

Які аромати варто носити в офісі?

В офіс найбільше підійдуть легкі аромати. Це повинні бути аромати з квітковим звучанням, трав'яним або цитрусовим. Коли Ви перебуваєте в офісі, обов'язково слід пам'ятати, що поруч з Вами знаходяться ще люди і східні або удові аромати не підходять усім.
Чудово підійдуть:
Жіночий аромат - Esse 07 L'eau par Kenzo
Чоловічий аромат - Esse 08 Aqva Pour Homme Marine Bvlgari

Які аромати можна взяти з собою в подорож?

Те, в чому вам комфортно і що буде відповідати клімату тієї країни, куди ви вирушаєте. У гори краще брати яскраві, ароматичні парфуми з деревними і амбровими нотами, або фруктові, квіткові, удові, східні аромати. У жарких країнах добре розкриваються композиції на масляній основі. Спробуйте знамениті Аттара в Арабських Еміратах або удові східні композиції, і навіть звичні, вашому носу гурманські аромати в їх кліматі зазвучать інакше, а шипри, наприклад, ідеально звучать у вологому кліматі.

Що надіти на вечірній яскравий захід, в театр або на вечірку?

Для вечора ідеальні орієнтальні, тобто східні, і східно-квіткові аромати, які відмінно шлейф.
наприклад:
Esse 26 - Good girl Carolina Herrera
Esse 92 - Andromeda Tiziana Terenzi

Чи існують якісь правила для підбору аромату на перше побачення?

Головне правило першого побачення - аромат не повинен бути надто кричущим. Варто вибрати щось із сімейства квіткових, фруктових або трав'яні з акватичними нотами. Це повинен бути комфортний для Вас аромат.

Як самостійно підібрати аромат?

Перед походом в магазин визначитеся з метою, який саме вам потрібен запах - свіжий, квітковий, орієнтальний або деревний. Це допоможе звузити коло пошуків і зберегти час.
Чи не наслідуйте консультантів, які вносять блоттер в хмару духів, присніте ними безпосередньо на блоттер, а краще пару раз, щоб забрати його з собою і поспостерігати розкриття аромату.
Уважно слухайте аромат. Перші 5-10 хв розкриваються верхні ноти, які випаровуються досить швидко, а потім протягом декількох годин - серце аромату і база.
Нішева парфумерія складна, і аромат на шкірі людини може розкритися абсолютно несподівано. Це може залежати від багатьох факторів (температура і вологість повітря, сезон, гормональний стан організму і навіть від того, що ви їли напередодні). Тому щодо ароматів поспіх може тільки нашкодити. Візьміть блоттери з собою, попередньо їх підписавши, щоб не заплутатися, і прогуляйтеся пару годин, бажано на свіжому повітрі.

Iнші публікації

Розбираємо, які парфуми найстійкіші
21.05.2024 Розбираємо, які парфуми найстійкіші У парфумерії є таке поняття як ольфакторна піраміда ароматів. Умовно трикутник поділений на 3 ...
Доречні аромати для офісу
13.05.2024 Доречні аромати для офісу Вибираючи парфуми кожен хоче наголосити на своїй індивідуальності, зробити образ цілісним, ...
Увага! Нові кришки для парфумерії
09.04.2024 Увага! Нові кришки для парфумерії Шановні клієнти, зверніть увагу: з метою запобігання будь-яким можливим непорозумінням – ...

Новинка ESSE 108 та 109!

PERFUMER радує двома супер-новинками:
ESSE 108 версия DOLCE & GABBANA - DEVOTION
ESSE 109 версия BURBERRY - BURBERRY GODDESS