Пробник 1 мл (50 од. в уп.) - купити оптом
Мінімальне замовлення - 2500 грн
Всі товари категорії
доставка і оплата
доставка за послуги доставки сплачує покупець
  • На склад Нової Пошти
  • Адресна доставка
оплата
  • На розрахунковий рахунок
ОПИС
ОПИС Пробник об'ємом 1 мл - це резервуар у вигляді циліндра з безбарвного скла, закритий пластиковою кришечкою. До кришечці приєднується пластикова паличка-аплікатор. Вона виступає своєрідним дозатором і служить для нанесення парфуму на шкіру. У скляний пробник з дозатором-паличкою наливають духи.

1 мл - це найменший об'єм пробника. Такі флакони найбільш часто роздають в рамках промо-акцій для демонстрації аромату цільовій аудиторії.
Ми створюємо парфуми, натхненні вашими улюбленими запахами. Наші парфуми схожі зі згаданими ароматами. Це означає, що ми не продаємо парфуми відомих брендів, а створюємо парфуми власного виробництва, під власними торговими марками, дотримуючись при цьому таких же високих стандартів якості, що і бренди високого класу.
Ми ніяким чином не повʼязані зі згаданими брендами, а посилання на торговельні марки виробників зроблено виключно в інформаційних та довідникових цілях. Композиція та гра нот парфумерних олій лише схожі з популярними ароматами і не є їхньою копією (або підробкою). Нас надихають інші аромати, проте, всі аромати які ми створюємо, завжди мають власну родзинку (індивідуальність, аромат, стиль)
як зробити замовлення?
як зробити замовлення? Докладніше

Пробник 1 мл (50 од. в уп.)

Немає в наявності
Змінити товар
  • ОПИС
Дізнавайтесь першими про новинки та розпродажі

Флаконна магія літа до -40%