273 парфуми "Reni" купити оптом - Perfumer
Мінімальне замовлення - 2500 грн
Всі товари категорії
доставка і оплата
доставка за послуги доставки сплачує покупець
  • На склад Нової Пошти
  • Адресна доставка
оплата
  • На розрахунковий рахунок
ОПИС
ОПИС Деревні квіткові мускусні аромати для чоловіків - найбільш складні. Це справжні парфумерні шедеври по плечу далеко не кожному майстру. Аромат символізує чоловіка-переможця, який прагне і досягає, знає ціну перемоги, вміє смакувати її і насолоджуватися нею.

У початкових нотах - нетривіальне поєднання зеленого яблука і туї. Середина композиції - переплетіння теплих і холодних квіткових відтінків. Яскравим штрихом на тлі сосни і білого кедру виступає нордичний холодний жасмин. Перехід на хвойні створює м'який плавний перелив тонів.

За рахунок великої кількості хвої, зелених фруктів і холодних квітів запах здається ніжним, тонким і свіжим. Прекрасно звучить вдень у теплу пору року.
Ми створюємо парфуми, натхненні вашими улюбленими запахами. Наші парфуми схожі зі згаданими ароматами. Це означає, що ми не продаємо парфуми відомих брендів, а створюємо парфуми власного виробництва, під власними торговими марками, дотримуючись при цьому таких же високих стандартів якості, що і бренди високого класу.
Ми ніяким чином не повʼязані зі згаданими брендами, а посилання на торговельні марки виробників зроблено виключно в інформаційних та довідникових цілях. Композиція та гра нот парфумерних олій лише схожі з популярними ароматами і не є їхньою копією (або підробкою). Нас надихають інші аромати, проте, всі аромати які ми створюємо, завжди мають власну родзинку (індивідуальність, аромат, стиль)
як зробити замовлення?
як зробити замовлення? Докладніше

273 парфуми "Reni"

Аналог парфумів Style in Play Lacoste В наявності
630.00 грн
до 9 одиниць в категорії парфумерія
210.00 грн
від 10 одиниць в категорії парфумерія
Змінити товар
Верхні ноти: зелене яблуко, туя
Ноти серця: білий кедр, жасмин, сосна
Базові ноти: білий мускус, ветівер, пачулі
  • Група аромату деревні, квіткові, мускусні
  • ОПИС
Дізнавайтесь першими про новинки та розпродажі

Флаконна магія літа до -40%