ОПИС
Ігристий та легкий квітковий аромат, який підійде для літа та підкреслить чарівність, елегантність та молодість своєї власниці.
Парфумерна композиція починає свою гру з нот освіжаючого калабрійського бергамота, який плавно змінюється на квіткове серце з нот ніжної конвалії та білої фрезії. Завершується аромат дивовижним шлейфом, що складається із спокусливого білого мускусу.
Парфум одягнений у скляний довгастий флакон, вміст якого має приємний рожевий колір.
Ми створюємо парфуми, натхненні вашими улюбленими ароматами. Наші парфуми схожі зі згаданими ароматами. Це означає, що ми не продаємо парфуми відомих брендів, а створюємо парфуми власного виробництва, під власними торговими марками, дотримуючись при цьому таких же високих стандартів якості, що і бренди високого класу.
Ми ніяким чином не повʼязані зі згаданими брендами, а посилання на торговельні марки виробників зроблено виключно в інформаційних та довідникових цілях. Композиція та гра нот парфумерних олій лише схожі з популярними ароматами і не є їхньою копією (або підробкою). Нас надихають інші аромати, проте, всі аромати які ми створюємо, завжди мають власну родзинку (індивідуальність, аромат, стиль)
як зробити замовлення?
як зробити замовлення?Докладніше
490 духи "Reni"
Аналог парфумів Addict Eau Fraiche Dior
В наявності
Дякуємо за Вашу заявку! Ми з Вами зв'яжемося в самий найближчий робочий час. Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09.00 до 16.00
Для початку співпраці заповніть форму
НОВІ АРОМАТИ ВІД ESSE
07 ESSE — аналог парфумів Invictus Parfum Rabanne.
Символ сили, перемоги та впевненості.
244 ESSE NICHE — аналог парфумів Queen of Silk Creed.
Аромат шовкової розкоші та благородного стилю.
Дякуємо!
Ми з Вами зв'яжемося в самий найближчий робочий час. Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09.00 до 16.00