Зворотній зв'язок
Мінімальне замовлення - 2000 грн

Флакони для дифузорів

Фільтр
Фільтр Відсортувати за:
Товарів в каталозі не знайдено. Спробуйте використовувати іншу комбінацію фільтрів.

Флакони для дифузорів

Основна функція флаконів для дифузорів – бути ємністю для чарівного аромату. Не тільки якісний ремонт і дорогі меблі створюють у приміщенні атмосферу затишку. Ніхто не буде комфортно почуватися в кімнаті з неприємним запахом. Щоб приміщення завжди було наповнене чудовим свіжим запахом, варто придбати аромадифузор. Він додасть до кімнати затишку не тільки за рахунок чудового запаху, але й за рахунок стильного дизайну, який ідеально впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати.

Щоб привести дифузор у роботу, для початку Вам слід купити рефіл з вибраним ароматом. Берете куплений рефіл, відкриваєте кришку, знімаєте захисну фольгу з шийки. Потім берете флакон, відкриваєте його, знімаєте пластикову кришечку, наливаєте в нього саму ароматичну рідину і вже нарешті закриваєте декоративною кришкою. Для поширення запаху потрібно вставити заздалегідь куплені бамбукові палички на сайті perfumer.ua. Спочатку спробуйте скористатися трьома, а згодом регулюйте інтенсивність розповсюдження залежно від Ваших уподобань.

Найпопулярніші флакони для дифузорів на сайті інтернет-магазину perfumer.ua:

- Сатурн 50 мл

Мінімалістична баночка для дифузора кубічної форми стане ідеальним доповненням для інтер'єру у будь-якому стилі.

- Юпітер 50 мл

Пляшечка зі скла у формі геометричного куба не займе багато місця у Вашому будинку, але відіграватиме вагому роль у створенні затишку в кімнаті.

- Тор 50 мл

Скляна ємність виконана у вигляді циліндра, підійде як для свіжих і яскравих ароматів, так і для солодких.

- Юнона 100 мл

Витончений та вишуканий флакон для ароматичного дифузора виконаний у стилі ретро, з безліччю граней. Декоративна пробка підкреслює аристократичну витонченість пляшечки.

- Аврора 100 мл

Флакончик, виготовлений з прозорого скла, стінки створені таким чином, щоб створювати ілюзію дорогоцінного каменю завдяки своїм граням. Ємність не залишиться непоміченою у вашому інтер'єрі завдяки унікальному яскравому дизайну.

Мінімальне замовлення в інтернет-магазині можна здійснити від 2000 гривень.

Ціна флаконів для дифузорів на сайті варіюється від 23.20 грн (Сатурн 50 мілілітрів) до 43.50 грн (Діоніс 160 мілілітрів).

Широкий вибір продуктів представлений на веб-сайті perfumer.ua. Там можна знайти найрізноманітніші запахи, фруктові або цитрусові, а якщо Ви поціновувач солодких запахів, то для Вас теж знайдеться товар до душі.

Дізнавайтесь першими про новинки та розпродажі