Об'єм: 20-50 мл; Колір флакона: Срібло; - купити духи на розлив - ціни, відгуки в інтернет-магазині Perfumer.ua
Мінімальне замовлення - 2000 грн

Металеві атомайзери — Об'єм: 20-50 мл; Колір флакона: Срібло;

Фільтр
20-50 мл Срібло Очистити фільтр
Об'єм
Колір флакона
Фільтр Відсортувати за:
Овал 30 ml | Інтернет-магазин Perfumer.ua

Металеві атомайзери

Металеві атомайзери для парфумів – це невеликі скляні або металеві ємності для зберігання парфумів, оснащені дозатором для зручності використання. На ринку представлені як версії, спеціально створені для використання в подорожах, так і спрощені моделі.

Корпус атомайзера, виконаний з металу, відмінно захищає флакон від зовнішніх пошкоджень і негативного впливу сонячного світла на парфумерію. У магазинах представлено безліч моделей, але здебільшого вони схожі своїм лаконічним дизайном. Це невеликого розміру пляшечка, оснащена кришкою, що щільно закривається, щоб уникнути протікання і випаровування. Також у конструкції присутній розпилювач або ролер.

Основний плюс атомайзера з металевим корпусом в тому, що сам флакон виконаний зі скла і ніяк не взаємодіє з парфумом. Тому ідеально підходить для багаторазового використання.

Невеликий розмір атомайзера ідеально підійде для носіння його у маленькій сумочці у повсякденному житті. Також такий флакон можна купити, якщо ви часто подорожуєте. Він дуже зручний у поїздках, коли місце у багажі обмежене і немає можливості взяти із собою великий об`єм парфуму. Флакони подібного типу використовуються у розпиві для покупки невеликої кількості оригінального аромату.

Найпопулярніші металеві атомайзери представлені на сайті perfumer.ua:

- Кругла 12 мл

Ємність лаконічної циліндричної форми, що складається з: скляної пляшечки, алюмінієвої кришки, корпусу та спрею.

- Квадрат 15 мл

Пляшечка для парфумів правильної геометричної форми, її можна сміливо використовувати в повсякденному житті, не боячись за збереження вмісту в ньому.

- Лада 20 мл

Резервуар створений у цікавій формі циліндра із численними прямокутними гранями на ньому.

- Квадрат 50 мл

Флакон металевий з розпилювачем являє собою ємність виконану зі скла, що надійно закривається ковпачком, щоб уникнути впливу зовнішніх факторів на аромат.

- Овал 30 мл

Ємність виконана у вигляді еліптичного циліндра з приємною на дотик матовою поверхнею.

Мінімальна ціна товару на сайті perfumer.ua 22.80 грн (Кругла 12 мл).Дізнавайтесь першими про новинки та розпродажі