Зворотній зв'язок
Мінімальне замовлення - 2000 грн

Флакони комплекти — Акція; Об'єм: до 20 мл;

Фільтр
до 20 мл Очистити фільтр
Об'єм
Колір флакона
Фільтр Відсортувати за:
Лотос 8 ml | Інтернет-магазин Perfumer.ua
Лотос 8 ml Кольори в асортименті 19.25 грн

Флакони комплекти

Флакони комплекти являють собою набір, що складається з пляшечки для парфуму, розпилювача та герметичної кришечки.

Ідеальний варіант для використання із косметичними продуктами. Знайдеться ємність на будь-який смак, що підходить для різних категорій ароматів. Завдяки широкому вибору флаконів, є резервуари як для чоловічих парфумів, так і для жіночих, так і універсальні.

Купити комплект флаконів можна придбати на сайті інтернет-магазину perfumer.ua. 

Найпопулярніші товари з цієї категорії:

- Аманда 50 мл

Скляний флакон комплект виконаний у мінімалістичному дизайні. Представлений у рожевому та червоному відтінках. Пляшечка із прозорого скла з кольоровим градієнтом. Підійде до яскравих квіткових запахів і виглядає стильно та молодіжно.

- Донна 50 мл

Резервуар лаконічної форми, із щільного кольорового скла. У пляшечки є шість варіацій кольорів. Стане доповненням для елегантних та витончених запахів.

- Атлантида 50 мл

Незвичайний варіант тари для косметики. Екстравагантна форма гармоніюватиме з різноманітними ароматами. Завдяки прозорому віконцю посередині флакона дуже просто контролювати кількість парфуму. Пляшечка представлена в чорному, бузковому та червоному кольорі.

- Аква 110 мл

Ємність класичної форми з безбарвного матового скла. Стриманий вигляд добре підійде як для чоловічих ароматів, так і для жіночих.

- Онікс 20 мл

Пляшечка виконана у формі циліндра, з потовщеним дном. В асортименті червоний, чорний, оранжевий, рожевий, синій та бузковий кольори. Градієнт створює певну таємничість флакон комплекту.

Ціна товарів на сайті від 13.05 грн (Лотос 5 мл) до 29 грн (Беррі 100 мл) за одну одиницю.

Мінімальна сума замовлення на сайті 2000 грн.

Дізнавайтесь першими про новинки та розпродажі