Зворотній зв'язок
Мінімальне замовлення - 1500 грн
Фільтр Відсортувати за:
хіт продажу акція Кругла 12 ml | Інтернет-магазин Perfumer.ua
Кругла 12 ml Кольори в асортименті 32.00 грн 28.00 грн
акція video Джин 30 ml | Інтернет-магазин Perfumer.ua
Джин 30 ml Кольори в асортименті 22.80 грн 20.02 грн
акція video Чемпіон 30 ml | Інтернет-магазин Perfumer.ua
Чемпіон 30 ml Кольори в асортименті 25.20 грн 22.02 грн
акція video Аманда 50 ml | Інтернет-магазин Perfumer.ua
Аманда 50 ml Кольори в асортименті 34.00 грн 28.02 грн
акція video Чемпіон 60 ml | Інтернет-магазин Perfumer.ua
Чемпіон 60 ml Кольори в асортименті 34.00 грн 28.02 грн
акція video Беррі 100 ml | Інтернет-магазин Perfumer.ua
Беррі 100 ml Кольори в асортименті 40.00 грн 34.00 грн

Флакони для парфумів

Для людини важливий не тільки її зовнішній вигляд, але й запах, що виходить від неї. Для цього нам допомагають парфуми. Але брендові флакони по кишені не кожному. Або, наприклад, ви хочете придбати продукт, який вже давно знятий з продажу. У таких випадках допоможуть парфуми на розлив.

Сьогодні великою популярністю користується наливна парфумерія. Розливні парфуми мало чим відрізняються від оригінальних, за стійкістю навіть перевершують. Адже основний відсоток вартості брендового аромату ви платите за ім'я та відомий дизайн. Завдяки низькій вартості ви можете купити одразу кілька упаковок. Але для того щоб їх придбати в спеціалізованому парфумерному магазині, вам звичайно потрібні порожні флакони. То які ж вони бувають?

Скляні флакони для парфумів на розлив перевірені часом. Це ідеальний матеріал для використання із наливними ароматами. По-перше, він стильно виглядає, такі пляшечки можуть бути різноманітних форм та обсягів. По-друге, не вступає в реакцію з продуктом і не спотворює запах, завдяки цьому ваш парфум залишиться в ідеальному стані. За рахунок того що пляшечка прозора, це спрощує експлуатацію в повсякденному житті. Адже так легко контролювати кількість парфуму, що залишився, і він ніколи не закінчиться раптово.

Такі пляшечки можна придбати на сайті perfumer.ua. В інтернет-магазині є товари від 4 до 100 мілілітрів. Укомплектовані щільними герметичними кришками, щоб уникнути випаровування. А також якісними розпилювачами. Мінус скляних ємностей у тому, що вони важчі, ніж пластикові, що ускладнює їхнє транспортування. Так само вони тендітніші. Тому вони найбільше підходять для домашнього користування. Вони стануть чудовим доповненням вашої колекції.

Пластикові пляшечки ідеальне рішення для наливної парфумерії. Це міцний та легкий матеріал. Завдяки цьому вони стануть чудовим варіантом для подорожей та поїздок чи носіння такого атомайзера у маленькій сумочці. Не розбивається при падінні. Через прозорий матеріал легко контролювати кількість парфуму. Завдяки широкому асортименту можна знайти резервуари різних дизайнів та обсягів. Такі пляшечки підійдуть і чудово доповнять, як цитрусові, так дерев'яно-мускусні, як альдегідні, так і східні групи ароматів.

Купити маленькі флакони із пластику можна на сайті perfumer.ua. В інтернет-магазині є флакончики від 5 до 35 мілілітрів. Йдуть у комплекті з герметичною кришечкою та спреєм, виконаним із пластику. Пет-флакони абсолютно екологічні та не виділяють жодних шкідливих випарів. На якість парфуму ніяк не впливають і продукт не змінює своїх властивостей протягом усього використання.

Красиві флакони можна купити на сайті perfumer.ua. Продукція вироблена в Україні, сертифікована та не викликає алергію. Безпечні і не шкодять здоров'ю. Після виготовлення ви отримуєте товар, який повністю відповідає стандартам якості. В інтернет-магазині можна знайти баночки для парфумів на розлив будь-якої форми, забарвлення та об'єму. В асортименті представлені резервуари з прозорого або кольорового скла з розпилювачем або роликом, пластикові ємності та металеві атомайзери. Також для покупки доступні спреї, виготовлені з металу або пластику, укомплектовані кришками.

Ось найпопулярніші товари, з цієї категорії, представлені на сайті:

- Аня 10 мл

Тара є невеликим паралелепіпедом, створеним з міцного безбарвного скла. Такий дизайн підійде для емоційних жіночих запахів.

- Аманда 50 мл

Пляшечка для парфумів на розлив у мінімалістичному дизайні з округлими лініями. З напівпрозорого скла з градієнтом біля денця, що надає їй загадковості. Представлена в яскравих кольорах, червоному та рожевому. Відмінно підійде для квіткових та солодких парфумів.

- Слім 5 мл

Компактний резервуар циліндричної форми завдяки своєму лаконічному зовнішньому вигляду стане доповненням для будь-якої ароматичної композиції, як для жіночої, так і для чоловічої.

- Донна 50 мл

Тара для парфумів на розлив являє собою циліндр у неординарному стилі. Непрозорий, що дозволить зберегти ваш парфум від згубних променів сонця. Доступні в золотому, синьому, фіолетовому, рожевому, чорному та червоному відтінках.

- Тауер 20 мл

Місткість із щільного скла, створена у вигляді витягнутої призми, з трьома гранями. Завдяки своєму зовнішньому вигляду дуже зручна для використання у повсякденному житті. Її просто помістити в кишеньку чи маленьку сумочку. Доповнить і витончені жіночі, і стримані чоловічі та навіть універсальні аромати.


Ціна за один флакончик варіюється від 14.25 грн (Аня 10 мілілітрів) до 78.38 грн (Кругла 100 мілілітрів).

Мінімальне замовлення від 1500 грн.Дізнавайтесь першими про новинки та розпродажі